Merlorail

Ładowarka teleskopowa wyposażona dodatkowo w podwozie kolejowe AMT umożliwia jej poruszanie się po torach. Dodatkowo, ładowarka posiada specjalne osłony, które chronią ją przed pyłem, kamieniami i innymi zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się na torach.

Dzięki zastosowaniu ładowarki teleskopowej na podwoziu kolejowym AMT możliwe jest przeprowadzanie różnego rodzaju prac, takich jak załadunek towarów, budowa i konserwacja torów kolejowych, a także prace przy naprawach i konserwacji różnego rodzaju obiektów znajdujących się wzdłuż torów.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA NA PODWOZIU KOLEJOWYM Merlorail

Waga maszyny: 17 300 kg
Moc silnika : 120 kW (170KM)
Maksymalny udźwig: 4950 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 26 m
Ładowarka teleskopowa wyposażona dodatkowo w podwozie kolejowe AMT umożliwia jej poruszanie się po torach. Dodatkowo, ładowarka posiada specjalne osłony, które chronią ją przed pyłem, kamieniami i innymi zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się na torach. Dzięki zastosowaniu ładowarki teleskopowej na podwoziu kolejowym AMT możliwe jest przeprowadzanie różnego rodzaju prac, takich jak załadunek towarów, budowa i konserwacja torów kolejowych, a także prace przy naprawach i konserwacji różnego rodzaju obiektów znajdujących się wzdłuż torów.
Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA