TRT 35

Żuraw terenowy TRT35 to żuraw o maksymalnym udźwigu 35 ton i długości wysięgnika głównego 30,1 m. Model TRT 35 wyposażony jest w nowy system operacyjny TEOS Terex. Wszystko wyświetlane jest na 10-calowym ekranie dotykowym, system sterowania ma całkowicie nowy interfejs z ulepszonym przepływem informacji i dostępnością, wszystko po to aby zwiększyć wydajność pracy użytkownika.
TEOS
SYSTEM OPERACYJNY DLA ŻURAWI TERENOWYCH
Lepszy przepływ i dostępność informacji dla większej efektywności pracy.
10’’ PEŁNOKOLOROWY EKRAN DOTYKOWY
Nowy interfejs użytkownika z szerokim, pełnokolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 10’’ posiada czytelne
i intuicyjne ikony. Czarne tło z powłoką antyrefleksyjną poprawia widoczność i zmniejsza zmęczenie oczu.
INTUICYJNA NAWIGACJA
W oparciu o opinie zebrane od naszych klientów, dostęp do informacji został znacznie ułatwiony. Podstawowe i najczęściej używane funkcje dostępne są natychmiast, a intuicyjne elementy sterujące skracają czas szkolenia nowych operatorów.
MENU DIAGNOSTYCZNE
Komunikaty błędu i ostrzeżenia są dobrze widoczne dla jeszcze większego bezpieczeństwa. Dedykowane menu diagnostyczne dostarcza natychmiastową informację zwrotną o stanie pracy żurawia, głównych podzespołów i czujników.
WBUDOWANE OPCJE
Dostęp do opcjonalnych kamer na wyświetlaczu głównym: operator monitoruje pracę żurawia z każdej strony za
pośrednictwem jednego wyświetlacza. Opcjonalne zdalne sterowanie radiowe oraz platforma T-LinK mogą być również obsługiwane na wyświetlaczu głównym.

Żuraw terenowy TRT 35

Udźwig: 35 t
Wysięgnik: 30.1 m
Max. wysokość wysięgnika: 32.8 m
Max. wysokosc jib: 41.1 m
Żuraw terenowy TRT35 to żuraw o maksymalnym udźwigu 35 ton i długości wysięgnika głównego 30,1 m. Model TRT 35 wyposażony jest w nowy system operacyjny TEOS Terex. Wszystko wyświetlane jest na 10-calowym ekranie dotykowym, system sterowania ma całkowicie nowy interfejs z ulepszonym przepływem informacji i dostępnością, wszystko po to aby zwiększyć wydajność pracy użytkownika. TEOS SYSTEM OPERACYJNY DLA ŻURAWI TERENOWYCH Lepszy przepływ i dostępność informacji dla większej efektywności pracy. 10’’ PEŁNOKOLOROWY EKRAN DOTYKOWY Nowy interfejs użytkownika z szerokim, pełnokolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 10’’ posiada czytelne i intuicyjne ikony. Czarne tło z powłoką antyrefleksyjną poprawia widoczność i zmniejsza zmęczenie oczu. INTUICYJNA NAWIGACJA W oparciu o opinie zebrane od naszych klientów, dostęp do informacji został znacznie ułatwiony. Podstawowe i najczęściej używane funkcje dostępne są natychmiast, a intuicyjne elementy sterujące skracają czas szkolenia nowych operatorów. MENU DIAGNOSTYCZNE Komunikaty błędu i ostrzeżenia są dobrze widoczne dla jeszcze większego bezpieczeństwa. Dedykowane menu diagnostyczne dostarcza natychmiastową informację zwrotną o stanie pracy żurawia, głównych podzespołów i czujników. WBUDOWANE OPCJE Dostęp do opcjonalnych kamer na wyświetlaczu głównym: operator monitoruje pracę żurawia z każdej strony za pośrednictwem jednego wyświetlacza. Opcjonalne zdalne sterowanie radiowe oraz platforma T-LinK mogą być również obsługiwane na wyświetlaczu głównym.

Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktów TEREX: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży