fbpx

TEREX TTS-720 to przesiewacz firmy Terex Recycling Systems, który jest specjalistycznym urządzeniem służącym do oddzielania odpadów na różne frakcje sita. Jest to ważny etap w procesie recyklingu odpadów, który umożliwia odzyskanie wartościowych surowców i redukcję ilości odpadów składowanych na wysypiskach.
Urządzenie to jest wyposażone w bęben o długości 7 m (23′) i średnicy 2 m (6′ 7″), co umożliwia przesiewanie większych ilości materiału w krótszym czasie. Połączenie elektrycznego napędu na cztery koła z wysokowydajnymi kołami z uchwytem ciernym zapewnia nie tylko skuteczne przesiewanie materiału, ale także umożliwia operatorom pracę w dwóch kierunkach, co znacznie zwiększa efektywność pracy.
Przesiewacz bębnowy TTS-720 może być stosowany w procesie recyklingu różnych rodzajów odpadów, takich jak odpady komunalne, przemysłowe czy budowlane. Firma Terex Recycling Systems, producent tego urządzenia, specjalizuje się w projektowaniu i budowie stacjonarnych i modułowych systemów do recyklingu.

PRZESIEWACZ TEREX TTS-720

Długość bębna: 7 m
Średnica bębna: 2 m
TEREX TTS-720 to przesiewacz firmy Terex Recycling Systems, który jest specjalistycznym urządzeniem służącym do oddzielania odpadów na różne frakcje sita. Jest to ważny etap w procesie recyklingu odpadów, który umożliwia odzyskanie wartościowych surowców i redukcję ilości odpadów składowanych na wysypiskach. Urządzenie to jest wyposażone w bęben o długości 7 m (23') i średnicy 2 m (6' 7"), co umożliwia przesiewanie większych ilości materiału w krótszym czasie. Połączenie elektrycznego napędu na cztery koła z wysokowydajnymi kołami z uchwytem ciernym zapewnia nie tylko skuteczne przesiewanie materiału, ale także umożliwia operatorom pracę w dwóch kierunkach, co znacznie zwiększa efektywność pracy. Przesiewacz bębnowy TTS-720 może być stosowany w procesie recyklingu różnych rodzajów odpadów, takich jak odpady komunalne, przemysłowe czy budowlane. Firma Terex Recycling Systems, producent tego urządzenia, specjalizuje się w projektowaniu i budowie stacjonarnych i modułowych systemów do recyklingu.
Czytaj więcej

Zainteresowany produktem?
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA