TRT80

Żuraw terenowy TRT80 to żuraw o maksymalnym udźwigu 45 ton i długości wysięgnika głównego 31.1 m. Model TRT 80 wyposażony jest w nowy system operacyjny TEOS Terex. Same zalety:  10-calowym ekran dotykowy, system sterowania ma całkowicie nowy interfejs z ulepszonym przepływem informacji i dostępnością, wszystko po to, aby zwiększyć Twoją wydajność.
TEOS SYSTEM OPERACYJNY DLA ŻURAWI TERENOWYCH Lepszy przepływ i dostępność informacji dla większej efektywności pracy. 10’’ PEŁNOKOLOROWY EKRAN DOTYKOWY Nowy interfejs użytkownika z szerokim, pełnokolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 10’’ posiada czytelne i intuicyjne ikony. Czarne tło z powłoką antyrefleksyjną poprawia widoczność i zmniejsza zmęczenie oczu.  MENU DIAGNOSTYCZNE Komunikaty błędu i ostrzeżenia są dobrze widoczne dla jeszcze większego bezpieczeństwa. Dedykowane menu diagnostyczne dostarcza natychmiastową informację zwrotną o stanie pracy żurawia, głównych podzespołów i czujników. WBUDOWANE OPCJE Dostęp do opcjonalnych kamer na wyświetlaczu głównym: operator monitoruje pracę żurawia z każdej strony za pośrednictwem jednego wyświetlacza. Opcjonalne zdalne sterowanie radiowe oraz platforma T-LinK można obsługiwać na wyświetlaczu głównym.

Żuraw terenowy TRT80

Udźwig: 45 t
Wysięgnik: 42.1 m
Max. wysokość wysięgnika: 45.0 m
Max. wysokosc jib: 59.5 m
Żuraw terenowy TRT80 to żuraw o maksymalnym udźwigu 45 ton i długości wysięgnika głównego 31.1 m. Model TRT 80 wyposażony jest w nowy system operacyjny TEOS Terex. Same zalety:  10-calowym ekran dotykowy, system sterowania ma całkowicie nowy interfejs z ulepszonym przepływem informacji i dostępnością, wszystko po to, aby zwiększyć Twoją wydajność. TEOS SYSTEM OPERACYJNY DLA ŻURAWI TERENOWYCH Lepszy przepływ i dostępność informacji dla większej efektywności pracy. 10’’ PEŁNOKOLOROWY EKRAN DOTYKOWY Nowy interfejs użytkownika z szerokim, pełnokolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 10’’ posiada czytelne i intuicyjne ikony. Czarne tło z powłoką antyrefleksyjną poprawia widoczność i zmniejsza zmęczenie oczu.  MENU DIAGNOSTYCZNE Komunikaty błędu i ostrzeżenia są dobrze widoczne dla jeszcze większego bezpieczeństwa. Dedykowane menu diagnostyczne dostarcza natychmiastową informację zwrotną o stanie pracy żurawia, głównych podzespołów i czujników. WBUDOWANE OPCJE Dostęp do opcjonalnych kamer na wyświetlaczu głównym: operator monitoruje pracę żurawia z każdej strony za pośrednictwem jednego wyświetlacza. Opcjonalne zdalne sterowanie radiowe oraz platforma T-LinK można obsługiwać na wyświetlaczu głównym.

Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktu RT 1080: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA