TF33.7

Turmofarmer TF33.7 jest częścią serii Kompaktowe Podnośniki Teleskopowe, nagrodzoną jako Maszyna roku 2015 za swoje elementy technologiczne i innowacyjne oraz źródło inspiracji do rozwoju gam Merlo.
Modele z tej gamy posiadają udźwig równy 3300 kg i wysokość podnoszenia równą 6,6 metrów.
Mocną stroną Gamy jest szeroka oferta produktowa, która daje możliwość wyboru spośród wielu wersji wyposażonych w wyjątkowe rozwiązania technologiczne, będące w stanie zaspokoić różne potrzeby operacyjne. Podnośniki teleskopowe z tej gamy są dostępne również w wersji „Low Profile tzw. obniżana kabina”, która pozwala na zmniejszenie wysokości maszyny „-10 cm”, nie wpływając jednak na wymiary samej kabiny.

KOMPAKTOWA ŁADOWARKA TELESKOPOWA TF33.7

Waga maszyny: 6400 kg
Maksymalny udźwig: 3300 kg
Turmofarmer TF33.7 jest częścią serii Kompaktowe Podnośniki Teleskopowe, nagrodzoną jako Maszyna roku 2015 za swoje elementy technologiczne i innowacyjne oraz źródło inspiracji do rozwoju gam Merlo. Modele z tej gamy posiadają udźwig równy 3300 kg i wysokość podnoszenia równą 6,6 metrów. Mocną stroną Gamy jest szeroka oferta produktowa, która daje możliwość wyboru spośród wielu wersji wyposażonych w wyjątkowe rozwiązania technologiczne, będące w stanie zaspokoić różne potrzeby operacyjne. Podnośniki teleskopowe z tej gamy są dostępne również w wersji „Low Profile tzw. obniżana kabina”, która pozwala na zmniejszenie wysokości maszyny „-10 cm”, nie wpływając jednak na wymiary samej kabiny.
Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktu PL: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA