TES-150

Separator wiroprądowy TES-150 jest urządzeniem stosowanym w procesie recyklingu odpadów. Służącym do separacji materiałów o różnych właściwościach fizycznych, takich jak rozmiar, kształt, gęstość czy wilgotność.
Urządzenie to zostało zaprojektowane i produkowane przez firmę Terex Recycling Systems, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie stacjonarnych i modułowych systemów recyklingu. Separator wiroprądowy TES-150 wyposażony jest w wirnik, który w wyniku szybkiego obrotu oddziela materiały o różnych właściwościach fizycznych.
Urządzenie to może być stosowane do separacji takich materiałów jak: metale, tworzywa sztuczne, papier, szkło czy drewno. Separator wiroprądowy TES-150 cechuje się wysoką wydajnością i skutecznością separacji, co umożliwia efektywny i ekonomiczny proces recyklingu odpadów.

SEPARATORY MAGNETYCZNE TES-150

Szerokość: 1 600 mm
Separator wiroprądowy TES-150 jest urządzeniem stosowanym w procesie recyklingu odpadów. Służącym do separacji materiałów o różnych właściwościach fizycznych, takich jak rozmiar, kształt, gęstość czy wilgotność. Urządzenie to zostało zaprojektowane i produkowane przez firmę Terex Recycling Systems, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie stacjonarnych i modułowych systemów recyklingu. Separator wiroprądowy TES-150 wyposażony jest w wirnik, który w wyniku szybkiego obrotu oddziela materiały o różnych właściwościach fizycznych. Urządzenie to może być stosowane do separacji takich materiałów jak: metale, tworzywa sztuczne, papier, szkło czy drewno. Separator wiroprądowy TES-150 cechuje się wysoką wydajnością i skutecznością separacji, co umożliwia efektywny i ekonomiczny proces recyklingu odpadów.
Czytaj więcej

Zainteresowany produktem?
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA