fbpx
TBG 530T

Rozdrabniacz wysokoobrotowy TBG530T  doskonale sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach, a szczególnie przy przetwarzaniu odpadów drzewnych i rozdrabnianiu odpadów zielonych.
Rozdrabniacz TBG 530T, napędzany silnikiem Scania DC13 o mocy 493HP, zapewnia doskonałe osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa. Serwis i codzienna obsługa są maksymalnie uproszczone.
Niezwykle wszechstronny, doskonale sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach, a szczególnie przy przetwarzaniu odpadów drzewnych i rozdrabnianiu odpadów zielonych.  Rozstawienie TBG 530T na placu roboczym nie wymaga użycia narzędzi, a rozdrabniacz jest gotowy do pracy w ciągu kilku minut. Otwarta komora podajnika TBG 530T umożliwia szybki i łatwy załadunek odpadów od tyłu.
Inteligentnie sterowany układ podawania, wyposażony w wytrzymały przenośnik łańcuchowy i wał nagarniający z unikalną funkcją podnoszenia/opuszczania,
zapewnia optymalny przepływ materiału, co przekłada się na wiodącą w tej klasie wydajność.

ROZDRABNIACZ SZYBKOOBROTOWY TBG 530T

Waga maszyny: 25 000 KG
Rozdrabniacz wysokoobrotowy TBG530T  doskonale sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach, a szczególnie przy przetwarzaniu odpadów drzewnych i rozdrabnianiu odpadów zielonych. Rozdrabniacz TBG 530T, napędzany silnikiem Scania DC13 o mocy 493HP, zapewnia doskonałe osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa. Serwis i codzienna obsługa są maksymalnie uproszczone. Niezwykle wszechstronny, doskonale sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach, a szczególnie przy przetwarzaniu odpadów drzewnych i rozdrabnianiu odpadów zielonych.  Rozstawienie TBG 530T na placu roboczym nie wymaga użycia narzędzi, a rozdrabniacz jest gotowy do pracy w ciągu kilku minut. Otwarta komora podajnika TBG 530T umożliwia szybki i łatwy załadunek odpadów od tyłu. Inteligentnie sterowany układ podawania, wyposażony w wytrzymały przenośnik łańcuchowy i wał nagarniający z unikalną funkcją podnoszenia/opuszczania, zapewnia optymalny przepływ materiału, co przekłada się na wiodącą w tej klasie wydajność.
Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktu PL: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA