Merlo P 40-17 ze stabilizatorami

Ładowarka teleskopowa

Merlo P 40-17 ze stabilizatorami

Maksymalna wysokość podnoszenia:16,7 m
Maksymalne obciążenie:4000 kg
Maksymalny zasięg:12,5 m
Moc silnika Tier 3 (kW/KM):74,5/101
Silnik:Perkins/4
Waga maszyny:10350 kg
Zapytaj o ofertę
opis
pliki do pobrania

Podnośnik teleskopowy Merlo P 40-17 ze stabilizatorami jest łatwo rozpoznawalny dzięki charakteryzującemu go wyjątkowemu wzornictwu. Potęga konstrukcji ramy wywodzi się z zamkniętego profilu stalowego (70 mm średnicy!), który okala ją pełniąc podstawową funkcję strukturalną, ochronną i zwiększającą stabilność maszyny.

Dwa stabilizatory strerowane hydraulicznie, zamontowane na przednim moście napędowym, zapewniają niezbędną stabilość i wydajność pracy na nierównych lub nachylonych powierzchiach. Operator może ustawić stabilizatory na ziemi w zależności od ukształtowania lub nachylenia powierzchni podparcia, uzyskując kompensacje nachylenia poprzecznego i możliwość użycia maszyny do wykonywania robót z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa .

Działaniem stabilizatorów można sterować przy użyciu dwóch niezaleznych dźwigni, które dają operatorowi możliwość dowolnego ustawienia. Stabilizatory podnośników Panoramic mieszczą się w obrysie maszyny zarówno w pozycji spczynkowej, jak i na ziemi. Jest to jedna z podstawowych zalet, pozwalająca na wykonanie prac w ciasnych i przyległych miejscach - w których przestrzeń niezbedna do stabilizacji podnośnika nie przekracza przy równoczesnym zachowaniu słynnego już poziomu bezpieczeństwa maszy.
  

Złóż zapytanie

Przedmiot zapytania: Merlo P 40-17 ze stabilizatorami

Wyślij zapytanie

* Pola wymagane