MOC SPYCHARKI GĄSIENICOWEJ

Polecamy szczególnej uwadze spycharki gąsienicowe marki CASE, które są swego rodzaju nowością na rynku spycharek. To właśnie spycharki gąsienicowe marki CASE i ich najnowsze modele specjalnie zaprojektowano do wykonywania dokładnych niwelacji w kontekście użytkowania w trakcie takich prac, jak wyrównywanie terenu czy odspajanie gruntu. Znakomicie sprawdzają się w trakcie poważnych robót ziemnych.

UNIWERSALNE SPYCHARKI GĄSIENICOWE MARKI CASE

Spycharki gąsienicowe marki CASE najlepiej wykorzystywane są w budownictwie ogólnym, a także przemysłowym. Zaprojektowano je w ten sposób, aby można było je użytkować w klimacie umiarkowanym, na przykład w kontekście górnictwa odkrywkowego lub skalnego, w energetyce albo leśnictwie. Co ważne, silnik spycharek gąsienicowych CASE posiada wysoki moment obrotowy, idealny dla pracy spycharek, jakie dotychczas można było znaleźć na rynku. To bardzo wyważona i ostrożnie zaprojektowana maszyna, dostosowana do Twoich potrzeb. Hydrostatyczny napęd spycharki gąsienicowej napędza każdą z gąsienic maszyny osobno. Dzięki temu istnieje możliwość użycia pełnej mocy zarówno przy jeździe prosto, jak i podczas zakręcania

STAŁE UŻYCIE SPYCHARKI GĄSIENICOWEJ

Spycharka przez cały czas jednocześnie zachowuje stałą i wysoką dokładność podczas niwelacji terenu, jak również przy pracy skarpowania. Spycharka gąsienicowa CASE sprawdzi się nie tylko na otwartym terenie, ale także nawet w wytłumionej, przestrzennej kabinie, ponieważ zaprojektowano ją tak, że nie odczuwa się podczas jej użytkowania w małej przestrzeni dużego hałasu czy wibracji.