WYDAJNOŚĆ KOPAREK GĄSIENICOWYCH MARKI CASE

Koparki gąsienicowe marki CASE z serii SR to maszyny odpowiednie do pracy w mieście. Zaprojektowano je specjalnie z myślą o robotach naziemnych w terenie zabudowanych. Stworzone są do pracy w wąskich, trudno dostępnych miejscach, a także do przesuwania się po chropowatym asfalcie czy sypkim piasku na terenie budowy.

IDEALNE DO PRACY W MIEŚCIE

Koparki gąsienicowe marki CASE z serii SR wyposażone zostały w możliwość eliminacji hałasu podczas pracy. Wytłumienie hałasu w kontekście maszyn przeznaczonych do pracy w terenie zabudowanym to bardzo ważna opcja. Koparki zostały wyposażone także w umiejętność radzenia sobie w ograniczonych przestrzeniach to atuty serii SR. Użytkownik koparki gąsienicowej marki CASE ma ułatwione zadanie podczas pracy z maszyną dzięki udoskonaleniu jej poprzez dodanie inteligentnego układu hydraulicznego. Wymienić należy jeszcze wyposażenie koparek gąsienicowych w innowacyjny silnik, którego głównym zadaniem jest oszczędzanie paliwa.

EKONOMICZNOŚĆ KOPAREK GĄSIENICOWYCH MARKI CASE

Maszyny produkowane przez firmę CASE najczęściej przede wszystkim polecane są ze względu na wyjątkowo niskie zużycie paliwa. Serię SR koparek gąsienicowych, która jest jedną z najnowszym serii maszyn wyprodukowanych obecnie przez markę CASE, cechuje przede wszystkim łatwość obsługi maszyn i umieszczonych wewnątrz kabin dla operatorów monitorów, które pozwalają na bieżąco śledzić efekty pracy koparki gąsienicowej. Wysokie udźwigi koparek gąsienicowych marki CASE z serii SR umożliwiają przeniesienie większej ilości materiału w krótszym czasie – w porównaniu do starszych modeli produkowanych przez inne firmy.