fbpx

Serwis maszyn specjalistycznych i żurawi

         TEREX ,DEMAG, EVOQUIP, TADANO

ZGŁOŚ NAPRAWĘ ONLINE
Użytkowniku po wypełnieniu dokumentu on-line zaakceptuj link otrzymany drogą SMS.
ZLECENIE SERWISOWE (DOC.)

REGULAMIN SERWISU

SERWIS DZIAŁU ŻURAWI ORAZ MASZYN PRZEŁADUNKOWYCH UDŹWIGNIE KAŻDĄ USTERKĘ

Jesteśmy autoryzowanym serwisem żurawi takich wiodących marek takich jak TADANO TEREX, DEMAG, PPM, TEREX CRANE, BENDINI, czeskiego producenta CKD Mobilne Jeraby oraz maszyn przeładunkowych TEREX-FUCHS.

PRZYJEDZIEMY NA AWARIĘ NIEWAŻNE GDZIE JESTEŚ...

Nasze działanie poparte są wiedzą i doświadczeniem a  wyspecjalizowany personel techniczny świadczy usługi serwisowe na wysokim poziomie. Wykonujemy przeglądy techniczne, konserwacyjne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, weryfikacje i wyceny usterek. Inżynierowie i technicy serwisu mobilnego pozostają do Państwa dyspozycji i dojeżdżają do każdego miejsca na terenie całego kraju. Posiadamy auta serwisowe wyposażone w profesjonalne narzędzia oraz sprzęt diagnostyczny i pomiarowy.

Wykonujemy naprawy i przeglądy w serwisie stacjonarnym na terenie naszej firmy oraz organizujemy wyceny i naprawy dźwigów w warsztatach naprawczych producenta. Posiadamy szeroki dostęp do informacji i dokumentacji technicznej.

Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne warunki dostawy części zamiennych bezpośrednio od producenta. Zapraszamy do współpracy

NAPRAWA MASZYN PRZEŁADUNKOWYCH FUCHS – OD TERAZ TAKŻE U NAS!...

Jako kompetentny serwis maszyn FUCHS jesteśmy w stanie reperować dowolne usterki występujące w obrębie maszyn przeładunkowych tego producenta. Naprawy obejmować mogą elementy elektroniki pokładowej, jak i napędów. Wśród serwisowanych przez nasz zespół rozwiązań wskazać można maszyny wykorzystywane nie tylko w branży budowlanej, ale także w recyklingu czy w przemyśle wydobywczym. Umożliwiają one sprawne przenoszenie gabarytowych elementów, takich jak złomowane pojazdy, drzewo tartaczne czy materiały budowlane.

SPRAWNA I NIEDROGA NAPRAWA MASZYN FUCHS – Z NAMI TO MOŻLIWE

Choć dysponujemy grupą najlepszych fachowców, posiadamy najbardziej zaawansowane zaplecze diagnostyczno-serwisowe i ogromne doświadczenie, zapewniamy korzystne ceny usług. Sprawiają one, że systematycznie rośnie skala zainteresowania naszym serwisem. Naprawiamy wiele maszyn oraz urządzeń, dlatego warto uczynić nas stałym partnerem w kontekście utrzymania floty firmowej w optymalnej kondycji. Zachęcamy do nawiązywania współpracy!

CENNIK OBOWIĄZUJE OD 01.01.2023
Serwis żurawi i dźwigów Cena w PLN netto
Roboczogodzina serwisu dźwigów od Pn do Pt 320 PLN netto
Roboczogodzina serwisu dźwigów od Pn do Pt g.20:00-6:00 360 PLN netto
Roboczogodzina serwisu dźwigów Sobota, Niedziela i Piątek 440 PLN netto
Diagnostyka komputerowa - cena ryczałtowa za podłączenie diagnostyczne-Żurawie Tadano-Demag 900 PLN netto
Diagnostyka komputerowa - cena ryczałtowa za podłączenie diagnostyczne - Żurawie TEREX, Bendini, PPM,maszyny TEREX ECOTEC,EVOQUIP, FUCHS 700 PLN netto
Dojazd km* 3,80 PLN netto
Dojazd h* 120 PLN netto
Ryczałt za dojazd w promieniu 50 km 380 PLN netto
Ryczałt za dojazd w promieniu 100 km 760 PLN netto
Ryczałt za dojazd w promieniu 150 km 1140 PLN netto
Ryczałt za dojazd w promieniu 200 km 1520 PLN netto
Normalia warsztatowe 100 PLN netto
Utylizacja 100 PLN netto
Ryczałt hotelowy-dojazd+praca ponad 10h 1 osoba 450 PLN netto
Ryczałt hotelowy-dojazd+praca ponad 10h 2 osoba 700 PLN netto
* dojazd powyżej 300 km wg stawek za 1 km/ 3,80 PLN netto i 1 h/120 PLN netto