fbpx
MERLO P30.10

Ładowarka teleskopowa serii Panoramic MERLO P30.10 to doskonałe połączenie innowacyjnej technologii i imponujących parametrów. Z masa całkowita wynoszącą 7600 kg oraz maksymalnym udźwigiem 3000 kg, ta maszyna zapewnia niezawodność i wydajność w różnorodnych zastosowaniach.

Zdolność podnoszenia na wysokość 9.8 m oraz osiągnięcie maksymalnego zasięgu 6.7 m umożliwiają pracę na trudno dostępnych obszarach. Dodatkowo wyposażona w silnik Kohler 2504 TCR o mocy 55,4/75,1 (kW/KM), ładowarka osiąga imponujący poziom wydajności.

Wydajność i stabilizacja

Jednym z głównych atutów jest dbałość o ekonomię i środowisko. Dzięki elektronicznej obsłudze przekładni oraz silnika spalinowego, obroty są zoptymalizowane, co prowadzi do redukcji spalania paliwa i kosztów eksploatacji. To nie tylko oszczędność, ale też przyjazne dla natury rozwiązanie.

Komfort P30.10

Wyjątkowy design zapewnia funkcjonalność i komfort. Informacje przekazywane kierowcy, jak i sterowanie różnymi systemami i urządzeniami, zebrane są po to, aby jak najbardziej zwiększyć ergonomię. Zmiana kierunku jazdy pod kierownicą jak również na joysticku. Aby zapewnić prosty i wygodny dostęp do kabiny, drzwiczki podnośników teleskopowych Merlo otwierają się do 180°. Ponadto drzwiczki od wewnątrz wyposażone są w uchwyt o dużych rozmiarach, pomagając operatorowi w wejściu i wyjściu z kabiny.

Wszechstronność Ładowarki Merlo P30.10 widać również w osiach, które umożliwiają maksymalny kąt skrętu, doskonale nadający się do manewrów w ograniczonych przestrzeniach. Dla jeszcze większej elastyczności, układ sterowania można dostosować do konkretnych potrzeb użytkowania.

Klimatyzacja

Opracowana zgodnie ze standardami samochodowymi, skraca o połowę czas ogrzewania i schładzania w stosunku do tradycyjnej klimatyzacji. Dysza ssawna jest umieszczona z boku kabiny z dala od potencjalnych źródeł pyłu i brudu, natomiast wewnątrz znajduje się 8 dysz.

Szukasz Ładowarki Teleskopowej, która łączy w sobie doskonałą wydajność, zaawansowane technologie, oszczędność paliwa oraz komfort operatora? To model  Merlo P30.10 spełni Twoje oczekiwania. Wybierz mądrze, inwestując w jakość i efektywność.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o Ładowarce Teleskopowej Merlo P30.10 oraz skonsultować najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb! Poznaj wszystkie modele Serii Panoramic!
Zadbaj o swoją maszynę już dziś korzystając z oryginalnych części dostępnych w sklepie koparki.pl

STABILIZOWANY PODNOŚNIK TELESKOPOWY MERLO P30.10

Waga maszyny: 7600 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 9,6 m
Udźwig: 3000 kg
Ładowarka teleskopowa serii Panoramic MERLO P30.10 to doskonałe połączenie innowacyjnej technologii i imponujących parametrów. Z masa całkowita wynoszącą 7600 kg oraz maksymalnym udźwigiem 3000 kg, ta maszyna zapewnia niezawodność i wydajność w różnorodnych zastosowaniach. Zdolność podnoszenia na wysokość 9.8 m oraz osiągnięcie maksymalnego zasięgu 6.7 m umożliwiają pracę na trudno dostępnych obszarach. Dodatkowo wyposażona w silnik Kohler 2504 TCR o mocy 55,4/75,1 (kW/KM), ładowarka osiąga imponujący poziom wydajności.

Wydajność i stabilizacja

Jednym z głównych atutów jest dbałość o ekonomię i środowisko. Dzięki elektronicznej obsłudze przekładni oraz silnika spalinowego, obroty są zoptymalizowane, co prowadzi do redukcji spalania paliwa i kosztów eksploatacji. To nie tylko oszczędność, ale też przyjazne dla natury rozwiązanie.

Komfort P30.10

Wyjątkowy design zapewnia funkcjonalność i komfort. Informacje przekazywane kierowcy, jak i sterowanie różnymi systemami i urządzeniami, zebrane są po to, aby jak najbardziej zwiększyć ergonomię. Zmiana kierunku jazdy pod kierownicą jak również na joysticku. Aby zapewnić prosty i wygodny dostęp do kabiny, drzwiczki podnośników teleskopowych Merlo otwierają się do 180°. Ponadto drzwiczki od wewnątrz wyposażone są w uchwyt o dużych rozmiarach, pomagając operatorowi w wejściu i wyjściu z kabiny. Wszechstronność Ładowarki Merlo P30.10 widać również w osiach, które umożliwiają maksymalny kąt skrętu, doskonale nadający się do manewrów w ograniczonych przestrzeniach. Dla jeszcze większej elastyczności, układ sterowania można dostosować do konkretnych potrzeb użytkowania.

Klimatyzacja

Opracowana zgodnie ze standardami samochodowymi, skraca o połowę czas ogrzewania i schładzania w stosunku do tradycyjnej klimatyzacji. Dysza ssawna jest umieszczona z boku kabiny z dala od potencjalnych źródeł pyłu i brudu, natomiast wewnątrz znajduje się 8 dysz. Szukasz Ładowarki Teleskopowej, która łączy w sobie doskonałą wydajność, zaawansowane technologie, oszczędność paliwa oraz komfort operatora? To model  Merlo P30.10 spełni Twoje oczekiwania. Wybierz mądrze, inwestując w jakość i efektywność. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o Ładowarce Teleskopowej Merlo P30.10 oraz skonsultować najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb! Poznaj wszystkie modele Serii Panoramic! Zadbaj o swoją maszynę już dziś korzystając z oryginalnych części dostępnych w sklepie koparki.pl
Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktu PL: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA