Koparko ładowarka

Oferta EWPA obejmuje m.in. wszechstronne koparko-ładowarki, chętnie wykorzystywane tak przez niewielkie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy budowlane. Zadbaliśmy o to, by wśród naszych propozycji znalazły się wyłącznie maszyny reprezentujące najwyższą jakość, w pełni zgodne z najnowszymi standardami. EWPA to właściwie miejsce na dokonanie zakupu, gdy potrzebna jest koparko ładowarka spełniająca normy Tier 4 Interim i wyposażona w szereg praktycznych udogodnień, takich jak system automatycznej amortyzacji ramion ładunkowych czy możliwość szybkiego dostosowania wysięgnika koparki. Każda koparko-ładowarka w naszej ofercie może być uzupełniona o wiele rodzajów łyżek i innych osprzętów. Proponujemy modele z wygodnym szybkozłączem, co umożliwia bardzo sprawną wymianę. Nasza propozycja to nie tylko nowe koparko-ładowarki na sprzedaż, ale również modele używane. Aktualną ofertę maszyn z drugiej ręki można zobaczyć na naszych kontach w popularnych portalach aukcyjnych – linki znajdują się w zakładce Maszyny używane.

Najlepsze koparko ładowarki! Sprzedaż i serwis

EWPA działa na rynku maszyn budowlanych już od 1989 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie daje nam pewność, że jesteśmy w stanie wyselekcjonować sprzęt najwyższej jakości i zaoferować koparko-ładowarki, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Oprócz sprzedaży, proponujemy także fachowy serwis maszyn – zarówno w terenie, jak i na miejscu. Doskonale wyposażony warsztat EWPA pozwala naszym fachowcom na sprawne przeprowadzenie diagnostyki i napraw.

Sprzedajemy i serwisujemy sprzęt wielu znanych i cenionych marek. Zapraszamy do nas m.in. Klientów, których interesuje koparko-ładowarka marki Case, a także maszyny pochodzące od takich producentów, jak Honda Power, Terex-Ecotec, Gehl, Kubota, Montabert czy też Merlo. Koncern Case reprezentujemy w pełnym zakresie ofertowym, sprzedając m.in. ładowarki, koparki kołowe, równiarki, spycharki czy minikoparki. Jesteśmy też dumnym, wyłącznym dystrybutorem dźwigów oraz żurawi Terex-Demg i ĆKD.