Koparko ładowarka cena

Od lat jedną z najpopularniejszych maszyn wśród firm budowlanych jest koparko-ładowarka. Cena takiego pojazdu wraz z odpowiednim osprzętem jest znacznie mniejsza niż suma wartości koparki i ładowarki kupowanych oddzielnie. Względy finansowe są zresztą tylko jednym z wielu ważnych powodów, by mieć na wyposażeniu solidną koparko-ładowarkę. Ogromną zaletą maszyn tego rodzaju jest uniwersalność. To wszechstronna, nieprzeceniona pomoc na placu budowy. Nowoczesne koparko-ładowarki mogą istotnie rozszerzyć zakres prac, których jest w stanie podjąć się niewielkie przedsiębiorstwo. Stanowią też ważne wsparcie parku maszynowego dużych firm. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy przede wszystkim maszyny Case. To koparko-ładowarki w cenie przystępnej również dla małych i średnich przedsiębiorstw, gwarantujące wysoki komfort i doskonałą precyzję pracy. Maszyny Case zachwycają także możliwościami customizacji – osprzęt można wymieniać bardzo łatwo i szybko, co jest zasługą dobrze przemyślanego, zintegrowanego szybkozłącza.

Nowe i używane koparko ładowarki w atrakcyjnych cenach

Oferowane przez nas modele koparko-ładowarek odznaczają się dużą siłą zrywającą i udźwigiem. To mocne, a jednocześnie oszczędne maszyny – dostępność manualnej i automatycznej skrzyni biegów pozwala na ograniczenie spalania i emisji. Wszystkie te właściwości w przypadku maszyn Case zachowuje również używana koparko ładowarka. Cena pojazdu dostępnego na rynku wtórnym jest znacznie niższa, więc to doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy dysponują ograniczonym budżetem na zakup wyposażenia. Nasze propozycje używanych maszyn znajdują się w zakładce Maszyny używane.

Zarówno nabywcom nowych, jak i kilkuletnich maszyn oferujemy także nasze usługi serwisowe. Doświadczeni inżynierowie EWPA pomogą w utrzymaniu doskonałej kondycji pojazdu. Pozostajemy też do dyspozycji naszych Klientów w przypadku usterek. Nasi fachowcy szybko zdiagnozują awarię i sprawnie ją usuną na miejscu u Klienta lub w stacjonarnym warsztacie EWPA. Zapraszamy do współpracy!