Koparko-ładowarki firmy Case - modele

Firma Case jest jedną z tych, której sprzęt najczęściej można spotkać na placach budowy. Koparko-ładowarki Case idealnie nadają się do różnorodnych zadań związanych ze stawianiem konstrukcji i wyrównywaniem terenu. Chodzi głównie o popularną serię Construction King. Marka znana jest ze świetnego oprogramowania, które niezawodnie wspomaga pracę ekipy. Dodatkowym plusem jest duża dostępność części zamiennych, które znajdziesz również w naszym sklepie.
Koparko-ładowarki Case posiadają silniki zgodne z normami Tier 4 interim z automatycznym systemem amortyzacji ramion koparki. Maszyny wyróżnia niska emisja spalin jak na tak zaawansowany sprzęt budowlany i możliwość wyboru pomiędzy manualną a automatyczną skrzynią biegów. Operatorzy chwalą też wygodną i przestronną kabinę z czytelnymi oznaczeniami. Poniżej dowiesz się więcej o najpopularniejszych modelach koparko-ładowarek Case.

Najpopularniejsze modele koparko-ładowarek Case

Jeśli chodzi o sprzęty Case, to w ofercie sklepu EWPA znajdziesz między innymi:

- Minikoparki
- Miniładowarki
- Midi koparki
- Koparko-ładowarki
- Ładowarki-kompaktowe
- Ładowarki-kołowe
- Koparki gąsienicowe
- Koparki do zadań specjalnych
- Koparki kołowe
- Spycharki gąsienicowe
- Równiarki

Zadzwoń, jeśli nie jesteś pewien, którą maszynę wybrać lub kliknij w poszczególny dział na stronie, by obejrzeć poszczególne modele i zapoznać się ze specyfikacją. Dodatkowo oferujemy używane wersje sprzętów tej firmy. Takie oferty można znaleźć w serwisach Otomoto czy Gratka.

Koparko-ładowarka Case

Jeśli chodzi o koparko-ładowarki, to najpopularniejsze są modele 695ST i 580ST. Można powiedzieć, że to niezawodne klasyki, które zawsze sprawdzą się na placu budowy i przydadzą w każdej firmie zajmującej się robotami ziemnymi. Model 695 ma nieco większą pojemność łyżki ładowniczej. Jest też trochę cięższa, więc lepiej się sprawdzi przy poważnych pracach budowlanych, ale gdy liczy się też to, by maszyna nie zajmowała dużo miejsca, to lepszym wyborem może być 580-tka.