Koparko-ładowarka

Połączenie wiedzy i pasji – to myśl, która przyświeca firmie Case od samego początku jej działalności, czyli od przeszło 175 lat. Produkcja maszyn budowlanych na przestrzeni ostatnich dekad była ulepszana poprzez wdrażanie nowatorskich rozwiązań, takich jak technologie pozwalające na redukcję spalin czy pozyskiwanie nowych partnerów uczestniczących w produkcji sprzętu. Case Construction oferuje zróżnicowane modele maszyn wśród których znajdują się m.in. koparki, ładowarki, spycharki gąsienicowe, równiarki oraz koparko-ładowarki. Dokładne parametry sprzętów, a także oferty cenowe, można odnaleźć na stronie firmy EWPA, która pośredniczy w sprzedaży maszyn Case Case Construction. To właśnie poprzez pośrednika jakim jest poznańska spółka, można zdecydować się na kupno nowego urządzenia Case bądź też zweryfikować dostępne oferty sprzedaży egzemplarzy używanych. Niezależnie od ostatecznej decyzji, proponowane maszyny wyróżniać się będą na tle pozostałych rozwiązań mobilnością użytkowania i profesjonalnymi udogodnieniami pozwalającymi dostosować wybrane urządzenie do konkretnych prac.

Koparko-ładowarka – technologiczne innowacje

„Construction King” to seria koparko-ładowarek, która zorientowana jest na podniesienie wydajności oferowanych maszyn. Starannie dobrane do specyfiki sprzętu oprogramowania ułatwiają codzienną pracę i pomagają w momencie, gdy pojawiają się problemy techniczne. Za sprawą dokładnych instrukcji zapewnionych przez producenta, jak i wsparcia technicznego gwarantowanego przez EWPA, użytkowanie maszyny nie jest problematyczne i nie spowalnia prowadzonych prac.

Możliwość wyboru automatycznej lub manualnej skrzyni biegów, duża swoboda przy manewrowaniu wysięgnikiem koparko-ładowarki oraz kabina stworzona z myślą o pracownikach operujących maszyną - to tylko niektóre z udogodnień przygotowanych przez Case. Parametry silników są zgodne z normami Tier 4 interim i wraz z pozostałymi wdrożonymi rozwiązaniami umożliwiają większą wydajność i bardziej ekonomiczne zużycie energii sprawiając, że korzystanie z koparko-ładowarki Case jest nie tylko komfortowe, ale i oszczędne.