EWPA - Oferty sprzedaży koparko-ładowarek

Większość sprzedawców po sprzedaży koparko-ładowarki pozostawia kupującego samemu sobie. A przecież znalezienie odpowiednich części do zaawansowanych maszyn może czasem być trudne. Dlatego w EWPA mocno wyróżniamy się na tle konkurencji, oferując także serwis po zakupie maszyn. Jeśli szukasz opon czy dodatkowych części do swojego pojazdu, możesz też skorzystać z naszego sklepu z częściami. Znajdziesz w nim akcesoria i części zamienne takich marek jak:

- Case - New Holland
- Merlo
- Terex (dawniej Schaeff, Fermec)
- Kubota
- Gehl
- Bomag
- Deutz
- Gehl
- Hatz
- Perkins
- Mitsubishi

Ważne jest też to, że nasi sprzedawcy zajmują się sprzedażą koparko-ładowarek od lat. Dlatego, jeśli wahasz się i nie wiesz, jaką część kupić, po prostu zapytaj jednego z naszych doświadczonych pracowników. Serwisanci dodatkowo pomogą zadbać o sprzęt tak, by służył jak najdłużej i zaproponują oryginalne części lub zamienniki, które najbardziej opłaca się kupić.

Nowe maszyny budowlane

Maszyna budowlana to spory wydatek, dlatego warto wybierać najlepsze marki i sprawdzone sklepy. Nie bez znaczenia jest budowana latami renoma, dzięki której nie ma wątpliwości co do uczciwości sprzedawcy. U na znajdziesz najlepsze i najbardziej niezawodne modele kultowych marek. To między innymi:

- koparko-ładowarki
- koparki przeładunkowe
- przerzucarki kompostu
- ładowarki obrotowe
- miniładowarki
- żurawie szosowo-terenowe
- młoty hydrauliczne
- przesiewacze
- i wiele innych maszyn.

Tak szeroki wybór pozwala w jednym miejscu skompletować sprzęt dla całej firmy budowlanej lub ekipy.

A może coś z drugiej ręki?


Wiele osób szuka ofert typu „sprzedam koparko-ładowarkę używaną”. Nic dziwnego, bo sprzęty dobrych marek często są niezawodne przez wiele lat, a cena może być przy tym niższa o połowę w stosunku do nowego egzemplarza. Dlatego znajdziesz u nas kultowe modele maszyn takich jak CASE. Dopasowanie sprzętu do swoich potrzeb będzie łatwe dzięki dostępnym częściom dodatkowym i zamiennym. Nasze oferty sprzedaży używanych koparko-ładowarek znajdziesz m.in. na Otomoto, Allegro i Gratka.pl.