Potrzebujesz koparko ładowarki w Poznaniu?

W Ewpa.pl oferuje sprzedaż i wynajem koparko-ładowarek w Poznaniu, a także wszystko to, co może przydać się właścicielom takich sprzętów. Zobacz, czym jeszcze się zajmujemy.

Mamy jedną z najbardziej bogatych ofert maszyn na rynku. Co nas wyróżnia?

- Sprzęt nowy i używany – Nowa koparko-ładowarka może kosztować setki tysięcy złotych, dlatego oferujemy też sprzęt używany w dobrym stanie technicznym. Niektóre modele sprawdzonych firm nawet po latach służą tak samo dobrze, jak w pierwszym dniu po opuszczeniu fabryki!

- Różne kanały sprzedaży – nie musisz odwiedzać nas osobiście, by kupić sprzęt. Jesteśmy obecni też na popularnych portalach z ogłoszeniami, takich jak Otomoto, Gratka czy Allegro. Każde z tych miejsc ma swoich fanów, którzy doceniają łatwe procedury lub bezpieczeństwo płatności. Wybierz kanał, który najbardziej lubisz i oglądaj tam nasze oferty używanych koparko-ładowarek.

- Serwis i części po zakupie – Nie jesteśmy jedną z firm oferujących maszyny, do których trudno później znaleźć części. Wręcz przeciwnie – wystarczy, że się do nas zgłosisz, by dobrać zamienne opony czy wskaźniki. Nie tylko te najpopularniejsze, ale i mniej znanych marek jak Schaeff, Fermec czy Gehl Hatz.

Wypożyczalnia koparko-ładowarek

Jeśli maszyna jest potrzebna tylko do jednej budowy czy prac w pojedynczym sezonie, nie zawsze opłaca się ją kupować. Dlatego oferujemy też wynajem koparko-ładowarek na terenie Poznania. Im dłuższy czas najmu wybierzesz, tym mniej zapłacisz za każdy miesiąc. Na stronie znajdziesz przejrzysty cennik dla koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych i innego sprzętu. Brak ukrytych opłat i przejrzyste reguły wyróżniają nas spośród innych firm na rynku.

Serwisowanie i części zamienne

W większości sklepów obsługa kończy się na zakupie sprzętu. W EWPA służymy pomocą przez cały czas eksploatacji, jeśli tylko tego potrzebujesz. Tym, którzy sami troszczą się o swoje maszyny, oferujemy konkretne części zamienne wiodących marek, takich jak:
Case-New Holland, Terex, Merlo Gehl I innych. Jeśli nie wiesz, którą wybrać, nasi doradcy chętnie podpowiedzą. W przypadku poważniejszych usterek oferujemy naprawę maszyny. Nie musisz jej do nas transportować – jeśli to tylko możliwe, dojedziemy do zepsutej koparko – ładowarki w Poznaniu i okolicach.