Koparki używane

Klientom szukającym wydajnych maszyn budowlanych w wyjątkowo przystępnych cenach polecamy naszą ofertę urządzeń, które już zdążyły sprawdzić się w działaniu. Obok urządzeń nowych, EWPA oferuje koparki używane – w szerokim wachlarzu wariantów. Wśród naszych maszyn na rynku wtórnym znajdują się zarówno mini-koparki, jaki modele midi oraz cięższe modele gąsienicowe i kołowe. Aktualnie proponowane przez nas koparki używane można zobaczyć na popularnych portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Dlaczego warto postawić na sprzęt z drugiej ręki? Najważniejszym argumentem za takim zakupem jest oczywiście cena – używane maszyny budowlane są znacznie tańsze, dzięki czemu mogą sobie na nie pozwolić nawet mniejsze firmy. Naszym Klientom proponujemy modele stworzone przez cenionych producentów – takich, którzy są gwarancją wysokiej jakości wykonania i długiej żywotności. Dzięki temu zakup używanej koparki nie jest obciążony wysokim ryzykiem, pomimo dużej oszczędności. W razie pytań dotyczących modeli wystawionych na sprzedaż, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami.

Sprawdzone koparki używane od EWPA

Dokładamy wszelkich starań, by do naszych Klientów trafiał wyłącznie sprzęt w doskonałym stanie technicznym. Działamy w branży od ponad 30 lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie trafnie wyselekcjonować i zaoferować koparki używane, które będą służyć z pełną sprawnością przez wiele lat. Długi staż na rynku maszyn budowlanych pozwolił nam również na zbudowanie marki kojarzonej z solidnością i zaufaniem – dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że kupując sprzęt z drugiej ręki od EWPA, mają do czynienia z wiarygodnym kontrahentem.

Ważnym elementem naszej oferty jest także serwis koparek. Naszym Klientom jesteśmy w stanie zaoferować szybkie, specjalistyczne wsparcie. Nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów i mechaników sprawnie diagnozuje i usuwa usterki. Działamy również w terenie – wysyłamy do Klientów fachowców w doskonale wyposażonych samochodach serwisowych. Zapraszamy do współpracy!