Koparki sprzedaż

Oferta EWPA obejmuje szeroki wachlarz koparek na sprzedaż. W tej kategorii stawiamy przede wszystkim na markę Case – producenta, którego maszyny od lat zachwycają zarówno dużą mocą, jak i doskonałą precyzją. Case od dziesięcioleci zajmuje pozycję jednej z najbardziej innowacyjnych firm w branży. Maszyny naziemne tej marki tworzone są zawsze z uwzględnieniem potrzeb Klientów i znakomicie sprawdzają się w wielu branżach, m.in. budownictwie drogowym oraz górnictwie odkrywkowym i głębinowym. Jakie dokładnie koparki na sprzedaż oferujemy? Dla naszych Klientów przygotowaliśmy m.in. popularne, wszechstronne minikoparki z wygodnymi kabinami i mocnymi układami hydraulicznymi. Waga najmniejszych minikoparek nie przekracza nawet 2000 kg! Kupujący chętnie sięgają też po wersje midi oraz koparko-ładowarki Case. W katalogu naszych produktów nie mogło również zabraknąć większych koparek gąsienicowych oraz koparek kołowych. Wśród nich znajdują się modele idealne do zleceń miejskich – umożliwiające sprawną pracę na ograniczonej przestrzeni.

Prowadzimy sprzedaż koparek już od 30 lat

Jednym z największych atutów EWPA jest doświadczenie. Jesteśmy obecni na rynku już od 1989 roku, prowadząc sprzedaż koparek, ładowarek, żurawi, rozdrabniaczy oraz innych ciężkich maszyn dla Klientów polskich i zagranicznych. Aktualnie nasza siedziba ma ponad 10 000 m2, a nasza oferta obejmuje wiele marek cenionych przez specjalistów z branży. Nasz wieloletni staż pozwala nam na trafniejsze kształtowanie oferty. Każdy Klient może też liczyć na specjalistyczne doradztwo zakupowe.

Warto zwrócić uwagę, że nasza propozycja to nie tylko nowe koparki. Sprzedaż EWPA obejmuje też sprzęt używany, a ofertę uzupełnia specjalistyczny serwis. Prowadzimy naprawy, remonty oraz przeglądy. Gwarantujemy szybką obsługę i skuteczną pomoc. Dotyczy to także wykonania usług w terenie – auta serwisowe EWPA wyposażone są w narzędzia pozwalające na sprawne lokalizowanie i usuwanie usterek. Zapraszamy do współpracy!