Koparki kołowe

Przedsiębiorstwo EWPA już od ponad 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych oraz sprawdzonych maszyn budowlanych znanych marek, które są cenione na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie fachowców pracujących w firmie oraz szeroka wiedza techniczna i technologiczna sprawiają, że koparki kołowe, wyselekcjonowane na rynku polskim i międzynarodowym, posiadają najwyższą jakość. Oferujemy bardzo solidne, efektywne, a także bezpieczne i wygodne w użytkowaniu koparki kołowe. Nasi doradcy wspierają klientów podczas całego procesu zakupu. Dzięki temu każdy może wybrać optymalne koparki kołowe, które spełnią indywidualne oczekiwania oraz potrzeby. Zawsze gwarantujemy bardzo atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Ich stosunek do wysokiej klasy i niezawodności sprzętu jest niezwykle korzystny. Ponadto, silniki oferowanych przez nas maszyn budowlanych pracują w sposób energooszczędny, niwelując przy tym koszty związane z eksploatacją. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Koparki kołowe dostosowane do potrzeb

Koparki kołowe, które można kupić w firmie EWPA to przede wszystkim maszyny budowlane marki CASE. Producent ten od zawsze stawiał na wysoką jakość, wygodę użytkowania, nowoczesne rozwiązania i stosowanie zaawansowanych technologicznie systemów. Oferowane przez nas koparki kołowe wyróżniają się bardzo dużą stabilnością podczas pracy, a także szerokim kątem widzenia. Pozwala to operatorowi na efektywne oraz bezpieczne wykonywanie zadań.

Koparki kołowe są bardzo funkcjonalne. Bez problemu mogą jeździć po ulicach i włączać się do ruchu drogowego. Dzięki temu nie ma żadnego problemu z ich transportem – są maszynami mobilnymi. Dodatkowo zarówno pracują, jak i przemieszczają się w sposób dynamiczny. Są nieocenionym wsparciem na każdej budowie. W naszym asortymencie posiadamy duże koparki kołowe oraz maszyny średniej i małej wielkości. Wszystkie koparki kołowe dostosowane są zatem do różnego rodzaju prac budowlanych.