koparki gąsienicowe

Firma EWPA sprzedażą maszyn budowlanych pochodzących od uznanych producentów zajmuje się już od ponad 30 lat. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi koparki gąsienicowe o bardzo wysokich parametrach technicznych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na polskim oraz międzynarodowym rynku pozwala naszym pracownikom na wyselekcjonowanie maszyn zachowujących najwyższe standardy jakościowe. Oferujemy i polecamy koparki gąsienicowe marki CASE z serii CX, a także koparki gąsienicowe CASE z serii SR. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne oraz konkurencyjne, a w stosunku do wysokiej klasy maszyn wypadają zawsze korzystnie. Ponadto, oferowane przez firmę EWPA koparki gąsienicowe zawierają zaawansowany i innowacyjny system, który pozwala na zmniejszenie zużycia energii, a co za tym idzie, także kosztów eksploatacji. Koparki gąsienicowe marki CASE zakupione w EWPA, to zatem gwarancja solidności, niezawodności oraz oszczędności, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności pracy.

Koparki gąsienicowe typu CX - wydajne oraz wytrzymałe

Oferowane przez przedsiębiorstwo EWPA koparki gąsienicowe marki CASE, typu CX, wyposażone są w innowacyjny oraz zaawansowany technologicznie inteligentny system hydrauliczny. Pozwala on zoptymalizować tempo i wydajność pracy do potrzeb oraz okoliczności. Dzięki temu koparki gąsienicowe sprawdzają się podczas wykonywania różnorodnych zadań naziemnych. Ponadto, maszyny te zostały przystosowane do długiej pracy - ich kabiny są bardzo komfortowe oraz nowoczesne.

Z kolei koparki gąsienicowe CASE z serii SR zostały przystosowane do wypełniania zadań specjalnych. Ich smukła budowa pozwala na wprowadzenie maszyny nawet w najmniejsze zakamarki. Z tego powodu koparki gąsienicowe SR doskonale sprawdzą się w miastach oraz na terenach trudno dostępnych i zabudowanych. Maszyny wyposażone są także w nowoczesny silnik, który, po pierwsze, przyczynia się do oszczędności paliwa, a po drugie - jego praca nie jest zbyt głośna. Koparki gąsienicowe od EWPA to znakomita inwestycja w sprawdzone i niezawodne maszyny!