Koparki gąsienicowe sprzedaż

Przedsiębiorstwo EWPA oferuje pochodzące od uznanego producenta koparki gąsienicowe na sprzedaż. Wszystkie maszyny marki CASE charakteryzują się nowoczesnością, solidnością wykonania, a także komfortowymi kabinami oraz bardzo dużą wydajnością pracy. Nasi eksperci i doradcy klientów posiadają wieloletnie doświadczenie, które zdobywali zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku maszyn budowlanych. Dzięki temu koparki gąsienicowe przeznaczone na sprzedaż są starannie wyselekcjonowane, a klienci mogą liczyć na rzetelną i profesjonalną poradę dotyczącą rodzaju optymalnej do ich zadań maszyny. EWPA oferuje swoje usługi już od ponad 30 lat! Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, które w stosunku do wysokiej jakości koparek wypadają korzystnie oraz konkurencyjnie. Ponadto, zakup koparek gąsienicowych to doskonała inwestycja w wydajne maszyny budowlane, które są energooszczędne, dzięki czemu zapewniają niskie koszty eksploatacyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Różnorodne koparki gąsienicowe – sprzedaż

W ofercie firmy EWPA znaleźć można różne koparki gąsienicowe na sprzedaż. Dysponujemy maszynami gąsienicowymi marki CASE typu CX oraz SR. Oba rodzaje wyposażone są w nowoczesny i posiadający wysokie parametry technologiczne inteligentny system hydrauliczny. Dzięki niemu możliwa jest precyzyjna optymalizacja pracy maszyny, tak aby wykonywane zadania były realizowane w sposób jak najbardziej wydajny, przy jak największej oszczędności energii. Posiadamy ponad 20 różnych koparek gąsienicowych.

Koparki gąsienicowe na sprzedaż marki CASE, typu SR to maszyny budowlane przeznaczone do zadań specjalnych. Mają one niewielkie rozmiary, są smukłe oraz bardzo zwrotne. Dzięki temu doskonale nadają się do pracy w mieście bądź też innych nietypowych terenach zabudowanych; sprawdzą się także w przypadku niewielkich przestrzeni. Dodatkowo, znajdujące się w naszej ofercie koparki gąsienicowe  typu SR, wyposażone są w wydajny, energooszczędny silnik, który pracuje bardzo cicho. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami koparek gąsienicowych na sprzedaż!