Koparka kołowa

EWPA to firma istniejąca od końca lat 80., a dynamicznie działająca na terenach Poznania i okolic od roku 1994. Specjalizuje się w sprzedaży maszyn budowlanych na terenie całej Unii Europejskiej, przy współpracy ze znanymi markami takimi jak CASE, MERLO, KUBOTA i GEHL. TEREXECOTEC, DEMAG,ĆKD. EWPA dodatkowo świadczy usługi remontowe, serwisowe oraz oferuje handel częściami zamiennymi. W nieustannie rozbudowywanej ofercie posiada maszyny budowlane, takie jak różnego rodzaju koparki (koparki kołowe, gąsienicowe czy koparko-ładowarki), rozdrabniacze, ciągniki, żurawie terenowe, mini ładowarki i wiele innych. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz lata zdobywania doświadczeń i wdrażania nowych rozwiązań, przyczyniły się do licznych wyróżnień, nagród i certyfikatów, które stanowią gwarancję wysokiej jakości usług proponowanych przez EWPA. Zainteresowani współpracą z firmą mogą korzystać z dowolnie wybranych usług, począwszy od skupu maszyn używanych, poprzez nabycie części zamiennych do konkretnych urządzeń czy nowych maszyn w atrakcyjnych cenach.

Koparki kołowe CASE

Maszyny wyprodukowane przez firmę CASE cieszą się niesłabnącą popularnością głównie ze względu na uniwersalność proponowanych rozwiązań. Koparka kołowa sprawdzi się na większości terenów budowlanych – za sprawą kołowego układu bieżnego ułatwiającego poruszanie się nawet po problematycznych powierzchniach, jest urządzeniem niezwykle mobilnym i umożliwiającym wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych prac. Koparki są także przystosowane do poruszania się po standardowych nawierzchniach, dzięki czemu zapewniają łatwy transport pomiędzy placami budowy.

Dostępne w ofercie firmy EWPA modele midi koparek kołowych to zoptymalizowane i udoskonalone wersje poprzednich maszyn, które stworzono z myślą o specjalistycznych pracach naziemnych. Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań zapewniają nie tylko szybszą i efektywniejszą pracę, ale poprawiają także komfort pracowników sterujących poszczególnymi mechanizmami. Znacznie rozbudowano także widoczność koparek, co ułatwia jeszcze dokładniejsze sterowanie sprzętem i wpływa na polepszenie jego zwrotności.