Koparka gąsienicowa

Praca w trudnym terenie to nie lada wyzwanie. Wyzwanie, któremu sprostać mogą jedynie niezawodne maszyny. Wszędzie tam, gdzie ze względu na rodzaj lub nachylenie podłoża nie sposób pracować przy użyciu maszyn wyposażonych w koła, warto skorzystać z pojazdów gąsienicowych. Układ gąsienicowy zapewni jej stabilność oraz ograniczy poślizgi i grzęźnięcie. Wszystko dzięki zastosowaniu gąsienicy, która znacząco zmniejsza nacisk punktowy pojazdu. Koparka gąsienicowa w porównaniu do pojazdów kołowych ma znacznie lepsze właściwości trakcyjne, stąd świetnie nadaje się do pokonywania przeszkód terenowych. W Ewpa.pl dla wszystkich profesjonalistów, pragnących zwiększyć efektywność pracy budowlanej przygotowaliśmy bogaty wybór koparek gąsienicowych. Koparka gąsienicowa stanowić będzie doskonałą propozycję dla najbardziej wymagających Klientów.

Koparka gąsienicowa, czyli trwałość i niezawodność

Użycie koparek gąsienicowych wiąże się z licznymi zaletami, które znacznie wykraczają poza możliwość poruszania się po trudnym terenie. Do zalet takich z pewnością zaliczyć można żywotność gąsienic, zwłaszcza w porównaniu do tradycyjnie wykorzystywanych opon. Gąsienice zużywają się znacznie wolniej od opon, co w praktyce pozwala uniknąć kosztów związanych z ich wymianą. Warto przy tym pamiętać, że proces zużycia gąsienicy ulegnie przyśpieszeniu, jeśli pojazdem poruszamy się po drogach utwardzonych, w szczególności po asfalcie.

Przed zakupem koparki gąsienicowej powinniśmy rozważyć, czy wybrać pojazd używany czy nowy. Częstokroć wybór nowego pojazdu może okazać się trafną decyzją – zwłaszcza wówczas, gdy skorzystamy ze sprawdzonego źródła. W Ewpa.pl oferujemy zarówno maszyny nowe, jak i używane. Jeśli więc pragną Państwo ograniczyć koszty zakupu, a jednocześnie nie chcą rezygnować najwyższej jakości, zapraszamy do sprawdzenia naszej bogaty oferty.