Dźwigi używane

W naszej ofercie posiadamy na sprzedaż dźwigi używane, które odpowiadają najwyższym możliwym standardom rynkowym. Posiadamy maszyny, które są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej oraz posiadają dopuszczenie Urzędu Dozoru Technicznego do eksploatacji w Polsce. Gwarantujemy, że nasze używane dźwigi spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a jednocześnie sprostają Państwa indywidualnym potrzebom i wymaganiom.

Klienci indywidualni, przedsiębiorcy, firmy

Naszą ofertę kierujemy bezpośrednio do klientów indywidualnych oraz specjalistycznych firm. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe opisy maszyn wraz z diagramami dotyczącymi udźwigu sprzętu i tabelami. Nasze używane dźwigi sprawdzą się w przypadku mniejszych i wymagających większej logistyki realizacjach.

Dlaczego warto nam zaufać?

Warto zainwestować w używany i dobry sprzęt, który posłuży nam na lata. Nasze używane dźwigi wyróżniają się solidnością wykonania oraz atrakcyjnymi cenami sprzedaży. Idealnie sprawdzą się w przypadku pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach. W naszej ofercie posiadamy dźwigi renomowanych firm, o wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej. Nasz sklep wyposażony jest w maszyny o zróżnicowanej nośności, funkcjonalności oraz posiadające wielosekcyjne ramiona o różnej długości wysięgu. Dajemy Państwu możliwość wyboru odpowiedniej maszyny w zależności od preferencji oraz późniejszego zastosowania.

W razie pytań – jesteśmy do dyspozycji

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego sprzętu wymaga zastanowienia się, a co za tym idzie czasu. Chętnie doradzimy w przypadku kupna używanego dźwigu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w branży budowlanej jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie sprzęt, zależny od Państwa potrzeb i wymagań. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości.