Dźwig żuraw

Wychodząc naprzeciw Waszych oczekiwaniom, oferujemy bogaty wybór żurawi budowlanych, umożliwiających podnoszenie i przemieszczanie ładunków o znacznych rozmiarach i dużej wadze. Dźwig żuraw to jedna z największych maszyn budowlanych przydatnych zwłaszcza przy realizacji najbardziej wymagających przedsięwzięć budowlanych. W naszym sklepie proponujemy Wam maszyny różniące się między sobą wartością maksymalnego udźwigu, rozmiarami oraz mobilnością. Znajdziecie u nas m.in. żurawie na podwoziu ciężarowym, żurawie terenowe oraz gąsienicowe. Ze względu na różnice w konstrukcji znajdą one zastosowanie do różnych zadań w zależności od potrzeb i celu prowadzonej działalności. Gwarantujemy, że wszystkie z oferowanych maszyn sprostają nawet najwyższym wymaganiom.

Dźwig żuraw najwyższej jakości w Ewpa

Każda z dostępnych w naszym sklepie maszyn przeszła drobiazgowe badania techniczne oraz specjalne testy, które stanowią gwarancję najwyższej jakości. Jakość ta została ponadto potwierdzona licznymi certyfikatami. Materiały wykorzystane do produkcji oferowanego sprzętu zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie nawet najbardziej intensywnego użytkowania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że dostępne żurawie zostały dopuszczone do użytku na terenie Polski przez Urząd Dozoru Technicznego.

W naszej ofercie znajdziecie maszyny zarówno nowe, jak i maszyny używane. Te drugie stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć zazwyczaj wysokie wydatki związane z zakupem nowego sprzętu. Co jednak ważne, nowy dźwig żuraw w Ewpa nie oznacza wcale wygórowanych kosztów. Proponowany sprzęt dostępny jest w niskich cenach, które z pewnością zadowolą wszystkich Klientów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy także do odwiedzenia jednej z naszych siedzib. Chętnie służymy pomocą.