Części new holland

Przedsiębiorstwo EWPA powstało w 1989 roku, a już 5 lat później przenieśliśmy się do własnej siedziby w podpoznańskich Komornikach. Pozwoliło nam to nie tylko na rozrost przestrzeni zajmowanej przez firmę, ale ułatwiło również komunikację z Klientami poprzez niedużą odległość do popularnych i bardzo uczęszczanych dróg (autostrada A2 oraz droga nr 5). Zakres naszej działalności opiera się na maszynach budowlanych. Zajmujemy się ich sprzedażą – nowych, jak i używanych modeli – jak również serwisem i sprzedażą części. Korzyścią z usługi serwisu jest to, że możesz na nas zawsze liczyć – naprawimy Twoją maszynę w naszej firmie lub przyjedziemy na miejsce awarii i zajmiemy się nią niezależnie od tego, gdzie jesteś. Ponadto EWPA oferuje części do popularnych maszyn takich marek jak New Holland, jak i wielu innych. Przez wszystkie lata działalności na rynku nie obniżamy poziomu naszych usług, co odczuwają i niezmiernie doceniają nasi Klienci. Z takim samym zaangażowaniem traktujemy mniejsze, jak i duże firmy, gdyż uważamy, że każdy Klient jest jednakowo ważny.

Szukasz części New Holland - tylko w EWPA!

Różnego rodzaju części budowlane sygnowane marką New Holland są bardzo popularne i często używane, tak więc na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na części zamienne wykorzystywane w drobnych naprawach. Jak każde elementy, tak i części New Holland ulegają zużyciu w trakcie eksploatacji, dlatego zawczasu warto znaleźć dostawcę, który nam je zapewni w przyszłości. Przedsiębiorstwo EWPA, poza sprzedażą maszyn budowlanych różnych marek, oferuje również do nich części, na przykład do sprzętu New Holland. Ponadto możemy również zająć się serwisem Twoich maszyn budowlanych, tak więc znajdziesz u nas wszystko – od maszyn (nowych lub używanych ), przez części zamienne aż do serwisu. Dlaczego kupować oryginalne części New Holland?

Dokonując napraw sprzętu budowlanego, musimy zainwestować w to określone środki. Często są to znaczące sumy, ponadto należy doliczyć do nich wynagrodzenie, którego nie otrzymamy ze względu na przestój w pracach. Dlatego warto dokonywać okresowych przeglądów swoich maszyn, jak również podczas wymiany używać oryginalnych części, na przykład New Holland, gdyż tylko takie gwarantują nam dalszą prawidłową pracę maszyny. Korzystając z oryginalnych części producenta, mamy pewność, że są one idealnie dopasowane do specyfiki danego urządzenia i nie zaszkodzą jego pracy czy trwałości. Zapraszamy do zakupu oryginalnych części New Holland w EWPA!