Części case

Przedsiębiorstwo EWPA istnieje na poznańskim rynku od czasów przemian ustrojowych w Polsce, czyli od 1989 roku. Początkowo nasza siedziba mieściła się w wynajętych biurach, a dzięki dynamicznemu rozwojowi już w 1994 roku przenieśliśmy się do własnej siedziby w podpoznańskich Komornikach, gdzie na dzień dzisiejszy zajmujemy powierzchnię powyżej 10 000 m2. Wielkie udogodnienie dla naszych Klientów stanowią również bardzo bliska odległość od trasy nr 5 i autostrady A2. Pozwala to na bardzo dogodny dojazd i transport. Naszą działalność opieramy na branży maszyn budowlanych, zajmując się ich sprzedażą – zarówno urządzeń nowych, jak i używanych – handlem częściami, na przykład firmy Case, jak również ich serwisowaniem. Przez lata obecności na rynku zjednaliśmy sobie zaufanie wielu Klientów, którzy cenią nie tylko naszą szeroką i zawsze aktualną ofertę, ale przede wszystkim profesjonalizm.

EWPA – sprawdzony sprzedawca części Case

Jedną z popularnych maszyn budowlanych w naszej ofercie są te sygnowane marką Case. Również części do różnych modeli mogą Państwo znaleźć w ofercie firmy EWPA. Oferujemy zarówno części do spycharek, koparko ładowarek, koparek gąsienicowych czy mini i midikoparek Case, jak również równiarek czy też ładowarek. W nasze części zaopatrują się zarówno mniejsze, jak i większe firmy korzystające z urządzeń marki Case, tak więc mamy doświadczenie w różnego rodzaju kontaktach handlowych, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Części do maszyn Case i nie tylko

W przypadku marki Case w ofercie spółki EWPA znaleźć można nie tylko części zamienne, ale również dodatkowe wyposażenie maszyn, między innymi wspomnianego producenta. Oferujemy praktycznie każdy sprzęt używany przez różnego rodzaju firmy budowlane. Mnogość dostępnych w spółce EWPA marek uznanych przez profesjonalistów pozwala, aby każde przedsiębiorstwo znalazło u nas maszyny spełniające jego potrzeby i oczekiwania. Dbamy o to, aby asortyment, którym dysponujemy, był zgodny z najnowszymi trendami obowiązującymi wśród maszyn budowlanych.