Ciągnik Kubota

Ewpa jest liderem, jeśli chodzi o sprzedaż maszyn budowlanych oraz rolniczych. Wśród naszej oferty znajduje się ciągnik Kubota, znanej i cenionej na rynku marki. Urządzenie może być użytkowane przez profesjonalistów, ale kompaktowe rozmiary miniciągników z serii B ułatwiają także pracę w ogródku prywatnym osobom. Ciągnik Kubota z pewnością usprawnia poruszanie się po działce, ale także podejmowanie różnorodnych czynności ogrodniczych. Niewielkie maszyny wyposażone są w dwu- i trzycylindrowe silniki diesla gwarantujące wysokie osiągi przy niewielkim zużyciu paliwa i niskiej emisji spalin.

Dla rolników i miłośników ogrodnictwa

Pielęgnowanie zieleni miejskiej staje się znacznie przyjemniejsze, gdy posiadamy ciągnik Kubota, wyjątkowo wydajny i dostosowany do potrzeb operatora. Wygodne siedzenie, pojemna kabina gwarantująca dobrą widoczność oraz amortyzacja to atuty, które z pewnością zostaną docenione przez użytkowników. Napęd na cztery koła i niewielki rozmiar maszyny sprawiają, że praca staje się znacznie bardziej komfortowa. Wysokie osiągi umożliwiają pracę z wieloma narzędziami rolniczymi, jak i komunalnymi.

Wersja dla profesjonalistów

Dla bardziej wymagających Klientów proponujemy ciągnik Kubota z serii L z silnikiem trzy- lub czterocylindrowym o mocy 33-41 KM. Maszyny są większe od serii M, jednak ich rozmiary wciąż są wystarczająco kompaktowe, dzięki czemu ciągnik Kubota nie zajmuje wiele miejsca w garażu czy na podwórku. Każdy rolnik czy osoba użytkująca urządzenie z pewnością doceni zalety, jakie gwarantuje marka Kubota – wysokie osiągi, komfortowa praca, intuicyjna obsługa.