Ciężkie maszyny budowlane

W ofercie sklepu Ewpa znajdują się ciężkie maszyny budowlane takich firm jak Case, Kubota, Gehl, Terex oraz kilku innych słynących z solidności wykonania, wydajności oraz funkcjonalności. Każde prace budowlane wymagają zaopatrzenia się w stosowne do rodzaju wykonywanych czynności urządzenia – koparko ładowarki, spycharki gąsienicowe, równiarki czy ładowarki teleskopowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego współpracujemy z wybranymi producentami, którzy gwarantują niezawodność, bezpieczeństwo oraz wysokie osiągi.

Funkcjonalne maszyny od Ewpa

Nasze ciężkie maszyny budowlane charakteryzują się dobrymi parametrami i łatwością obsługi. Świetnie sprawdzają się przy wszelkiego rodzaju pracach, które wymagają profesjonalnego wyposażenia i najlepszych rozwiązań w zakresie maszyn. Funkcjonalne i wydajne urządzenia najlepszych marek gwarantują wysokie osiągi i niskie zużycie paliwa, a także zmniejszają emisję szkodliwych substancji do otoczenia. Ergonomiczny kształt ciężkich maszyn budowlanych umożliwia łatwą obsługę oraz wspomaga poruszanie się po drodze czy placu budowy.

Wysoka jakość urządzeń

Komfort jazdy gwarantuje również niski poziom hałasu wewnątrz kabiny, dzięki czemu nie nadwyrężamy słuchu. Nowoczesne ciężkie maszyny budowlane z naszej oferty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy stawiają na wysoką jakość i funkcjonalne rozwiązania w zakresie obsługi sprzętów do codziennej eksploatacji. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowego tworzywa gwarantują wystarczającą trwałość oraz żywotność.