Ciągniki Kubota

Trudno byłoby uprawiać pole czy działkę bez wyposażenia w odpowiednie urządzenia i akcesoria usprawniające pracę. Rolnicy doceniają nasze ciągniki Kubota, najwyższej jakości maszyny dostosowane do potrzeb wymagających Klientów. Kompaktowe rozmiary ułatwiają prowadzenie nawet na wąskiej ścieżce między grządkami czy rzędami krzaków, a wystarczająco pojemna kabina gwarantuje komfort jazdy kierującemu. Dobra widoczność nie tylko zapewnia wygodę, ale również bezpieczeństwo użytkownika maszyny.

Ciągniki Kubota z serii B

W ofercie Ewpa znajdują się dwa rodzaje ciągników Kubota. Seria B to najmniejsze urządzenia wyposażone w dwu- i trzycylindrowe silniki diesla o mocy 12-20 KM. Napęd na cztery koła sprawia, że jazda staje się wygodniejsza. Dzięki niewielkim rozmiarom maszyna może być użytkowana przez osoby prywatne do uprawy działki, ale także okazuje się przydatna podczas odśnieżania dróg i chodników. Ciągniki Kubota są doskonałą propozycją dla wszystkich hodowców i osób uprawiających zieleń miejską lub prywatny ogródek.

Dla zaawansowanych i doświadczonych

Zaawansowani sadownicy czy profesjonalni rolnicy mają większe wymagania, które spełniają ciągniki Kubota z serii L. Silnik trzy- lub czterocylindrowy o mocy 33-41 KM gwarantuje komfort jazdy. Choć urządzenia są większe od tych z serii B, wciąż pozostają na tyle kompaktowe, że poruszanie się po polu nie stanowi najmniejszego problemu. Ciągniki Kubota znacznie ułatwiają pracę rolnikom, sadownikom czy hodowcom roślin, szczególnie jeśli zależy nam na szybkiej i wydajnej pracy w polu.