Ciągniki Kubota nowe

Oferujemy ciągniki Kubota nowe, które świetnie sprawdzają się w każdych czynnościach wykonywanych na polu czy w ogródku. Znacznie usprawniają pracę, a intuicyjny system kierowania ułatwia obsługę. Dzięki niewielkim rozmiarom kierowanie staje się czystą przyjemnością. Nie musisz uważać na to, aby nie najechać na grządki, ponieważ kompaktowe ciągniki Kubota nowe doskonale mieszczą się na wąskich ścieżkach między krzakami. W katalogu Ewpa znajdują się wyłącznie sprawdzone maszyny, które zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa.

Dwie serie ciągników

Ewpa dysponuje używanymi, jak i nowymi ciągnikami Kubota z dwóch serii: B oraz L dla bardziej zaawansowanych, oczekujących lepszych parametrów i osiągów. Ciągniki Kubota nowe z serii B są niewielkie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w pracach na ogródku czy niewielkich powierzchniach uprawnych. Napęd na cztery koła znacznie ułatwia eksploatację, a dodatkowym atutem jest duży moment obrotowy. Maszyny doskonale współpracują z innymi narzędziami rolniczymi i komunalnymi.

Sprawność poruszania się ciągnikiem

Dla bardziej zaawansowanych i doświadczonych oferujemy nowe ciągniki Kubota z serii L. Są większe od poprzednich, jednak wciąż są wystarczająco kompaktowe, aby ułatwiały sprawne poruszanie się między grządkami. Intuicyjny system obsługi znacznie ułatwia kierowanie pojazdem. Ciągniki Kubota nowe posiadają silnik trzy- lub czterocylindrowy o mocy 33-41 KM. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb rolników i osób zajmujących się uprawą roślin czy krzewów, nie tylko zawodowo, ale również prywatnie.