Oferta specjalna

INDYWIDUALNY ASYSTEN ZARZĄDZANIA FLOTĄ-Site Watch

Zastanawialeś się kiedyś jak to jest być w dwóch miejscach jednocześnie? Dzięki CASE SiteWatch, systemowi telematyki udostępniającemu informacje nt. parametrów maszyny oraz jej lokalizacji, możesz otrzymać dostęp do tych informacji nt. swojej maszyny z dowolnego miejsca.

Wiemy jak ciężko jest zarządzać flotą maszyn pracujących na placach budowy czy zakładach znajdujących się w różnych lokalizacjach, a do tego utrzymać wydajność pracy oraz dobry stan techniczny. CASE SiteWatch dostarcza informacji, które mogą w tym pomóc. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i w dowolnym miejscu.Dzięki CASE SiteWatch™ zarządzanie flotą maszyn staje się łatwiejsze.

PROTECH ATRAKCYJNE FINANSOWANIE FABRYCZNE

Kampania PROTECH dotycząca ładowarek kołowych zostaje przedłużona na rok 2021. Wybierz co jest dla Ciebie najlepsze Protech 5 to 5 LAT 6.000 godzin Pakiet ochronny układu napędowego i hydraulicznego lub 3 LATA 4.000 godzin Pakiet ochronny “Premier”
Jednoczesnie oferujemy finansowanie fabryczne na maszyny marki Case z gamy kompakt już od 102% oraz równiarki już od 103%. Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym tel 61 81 07 513 lub e-mail: info@ewpa.pl

 

<