HISTORIA

Firma powstała w 1989 r w Poznaniu

To juz 30 lat.
 Początkowo firma znajdowała się w wynajętych pomieszczeniach biurowych w centrum miasta. W 1994 przeniosła się do własnego zakładu znajdującego się w Komornikach.

Obecnie nasza siedziba to ponad 10 000 m². Ulokowani jesteśmy w najbliższym sąsiedztwie autostrady A2 i trasy nr 5.

OFERTA

Od początku stawialiśmy na branże maszyn budowlanych

Sprzedaż maszyn budowlanych na rynku polskim jaki i export do krajów UE, Iraku, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Turcji , USA,

Naprawy remonty serwisy części zamienne - posiadamy liczne autoryzacje, wyszkolony personel oraz nowoczesne wyposażenie.  

W ofercie posiadamy znane marki

Na początku działalności związani byliśmy  z marką Honda Power oraz ze światowym liderem w produkcji maszyn do zagęszczania gruntu - firmą BOMAG. Z czasem profil firmy uległ zmianie i skupiliśmy się na sprzedaży maszyn do prac ziemnych oraz recyklingu. Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem marki CASE Construction, MERLO, GEHL oraz TEREX; Ecotec i Evoquip.

Produkty marki Case oferujemy na terenie zachodniej Polski  jako autoryzowany dealer od 2017. Linia sprzedaży obejmuje pełen zakres produktowy: z zakresu maszyn kompaktowych; mini i midi koparki, ładowarki kompaktowe i sterowane burtowo, koparko-ładowarki oraz linia maszyn ciężkich; koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki kołowe, równiarki, spycharki, maszyny przeładunkowe

Na przestrzeni lat bardzo dynamicznie rozwinął się dział dźwigów i żurawi. Obecnie jako wyłączny dystrybutor w Polsce prezentujemy koncern DEMAG z zakresu żurawi szosowych i gąsienicowych, TEREX – z zakresu żurawi terenowych oraz ĆKD.

Fachowy serwis maszyn różnego rodzaju

Nasi mechanicy zapewniają pomoc i szybką obsługę. Auta serwisowe obsługują, również maszyny pracujące w terenie.

Magazyn posiada szeroki asortyment części zamiennych oraz akcesoriów. Poprzez podnoszenie jakości i coraz większy zakres usług staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług.

30 lat działalności zobowiązuje

Dynamika rozwoju, fachowość, rzetelność oraz profesjonalizm naszej firmy został wielokrotnie doceniony przez szereg instytucji branżowych i finansowych.

Posiadamy wiele certyfikatów, wyróżnień i nagród potwierdzających przynależność naszej firmy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju.