fbpx
Manirail

Ładowarka teleskopowa na podwoziu kolejowym Manirail, to wszechstronna maszyna o wadze 21 000 kg. Z mocnym silnikiem o mocy 115 KM. Dodatkowo posiada imponujący maksymalny udźwig wynoszący 4 500 kg oraz osiąga imponującą wysokość podnoszenia aż 18 m.

Manirail to wielofunkcyjna, obracająca się o 360 stopni maszyna teleskopowa stanowiąca połączenie środka transportu, ładowarki teleskopowej, MEWP (podestu samobieżnego) i  podnośnika w jednym urządzeniu.

Główne zalety ładowarki teleskopowej na podwoziu kolejowym Manirail:

napęd na cztery koła zapewnia maksymalną trakcję podczas jazdy i hamowania na torach kolejowych. Maszyna pracuje do maks. 6% pochylenia podłużnego;

ponadto, kompaktowe podwozie szynowe zapewnia maksymalny zasięg roboczy;

rozbudowany system sterowania z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń i kontroli umożliwia ergonomiczną eksploatację;

MANIRAIL umożliwia zastosowanie wielu różnych platform roboczych oraz osprzętu;

maszyna posiada zintegrowany, regulowany ogranicznik wysokości i obrotu.

Dodatkowo, wykorzystuje oryginalny RCI (wskaźnik udźwigu), dzięki czemu inny osprzęt Manitou może być zamontowany w późniejszym czasie. Sterowanie można łatwo przełączyć z kabiny na platformę roboczą. Ponadto, z kosza można rozpędzić maszynę do dziesięciu kilometrów na godzinę. Podczas pracy prędkość maszyny jest ograniczona do pięciu kilometrów na godzinę.

Niektóre prace wymagają specjalnych modyfikacji, w ładowarce teleskopowej na podwoziu szynowym Manirail znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dodatkowo dzięki tej maszynie, możesz bezpiecznie i bardziej wydajnie wykonywać prace na torach i w ich otoczeniu.

Wielofunkcyjna Manirail

Manirail to wielofunkcyjna, obracająca się o 360 stopni maszyna teleskopowa stanowiąca połączenie środka transportu, ładowarki teleskopowej, MEWP (podestu samobieżnego) i żurawia podnośnikowego w jednym urządzeniu. Dodatkowo kompaktowe podwozie szynowe zapewnia maksymalny zasięg roboczy. Rozbudowany system sterowania z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń i kontroli umożliwia ergonomiczną eksploatację.
Ponadto MANIRAIL umożliwia zastosowanie wielu różnych platform roboczych oraz osprzętu. Maszyna posiada zintegrowany, regulowany ogranicznik wysokości i obrotu. Dodatkowo, wykorzystuje oryginalny RCI (wskaźnik udźwigu), dzięki czemu inny osprzęt Manitou może być zamontowany w późniejszym czasie. Sterowanie można łatwo przełączyć z kabiny na platformę roboczą. Z kosza można rozpędzić maszynę do dziesięciu kilometrów na godzinę. Dodatkowo podczas pracy prędkość maszyny jest ograniczona do pięciu kilometrów na godzinę.

Zapraszam do współpracy!

Ponadto, jako jeden z liderów rynku od kilkudziesięciu lat oferujemy naszym klientom części zamienne do maszyn budowlanych od zaufanych producentów takie jak CNH, YANMAR, TEREX, SCHAEFF, MERLO. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na naszej stronie.
Czy ten produkt spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie kliknij tutaj.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA NA PODWOZIU KOLEJOWYM Manirail

Waga maszyny: 21 000 kg
Moc silnika : 115 KM
Maksymalny udźwig: 4 500 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 18 m
Ładowarka teleskopowa na podwoziu kolejowym Manirail, to wszechstronna maszyna o wadze 21 000 kg. Z mocnym silnikiem o mocy 115 KM. Dodatkowo posiada imponujący maksymalny udźwig wynoszący 4 500 kg oraz osiąga imponującą wysokość podnoszenia aż 18 m. Manirail to wielofunkcyjna, obracająca się o 360 stopni maszyna teleskopowa stanowiąca połączenie środka transportu, ładowarki teleskopowej, MEWP (podestu samobieżnego) i  podnośnika w jednym urządzeniu.

Główne zalety ładowarki teleskopowej na podwoziu kolejowym Manirail:

napęd na cztery koła zapewnia maksymalną trakcję podczas jazdy i hamowania na torach kolejowych. Maszyna pracuje do maks. 6% pochylenia podłużnego; ponadto, kompaktowe podwozie szynowe zapewnia maksymalny zasięg roboczy; rozbudowany system sterowania z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń i kontroli umożliwia ergonomiczną eksploatację;

MANIRAIL umożliwia zastosowanie wielu różnych platform roboczych oraz osprzętu;

maszyna posiada zintegrowany, regulowany ogranicznik wysokości i obrotu. Dodatkowo, wykorzystuje oryginalny RCI (wskaźnik udźwigu), dzięki czemu inny osprzęt Manitou może być zamontowany w późniejszym czasie. Sterowanie można łatwo przełączyć z kabiny na platformę roboczą. Ponadto, z kosza można rozpędzić maszynę do dziesięciu kilometrów na godzinę. Podczas pracy prędkość maszyny jest ograniczona do pięciu kilometrów na godzinę. Niektóre prace wymagają specjalnych modyfikacji, w ładowarce teleskopowej na podwoziu szynowym Manirail znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dodatkowo dzięki tej maszynie, możesz bezpiecznie i bardziej wydajnie wykonywać prace na torach i w ich otoczeniu.

Wielofunkcyjna Manirail

Manirail to wielofunkcyjna, obracająca się o 360 stopni maszyna teleskopowa stanowiąca połączenie środka transportu, ładowarki teleskopowej, MEWP (podestu samobieżnego) i żurawia podnośnikowego w jednym urządzeniu. Dodatkowo kompaktowe podwozie szynowe zapewnia maksymalny zasięg roboczy. Rozbudowany system sterowania z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń i kontroli umożliwia ergonomiczną eksploatację. Ponadto MANIRAIL umożliwia zastosowanie wielu różnych platform roboczych oraz osprzętu. Maszyna posiada zintegrowany, regulowany ogranicznik wysokości i obrotu. Dodatkowo, wykorzystuje oryginalny RCI (wskaźnik udźwigu), dzięki czemu inny osprzęt Manitou może być zamontowany w późniejszym czasie. Sterowanie można łatwo przełączyć z kabiny na platformę roboczą. Z kosza można rozpędzić maszynę do dziesięciu kilometrów na godzinę. Dodatkowo podczas pracy prędkość maszyny jest ograniczona do pięciu kilometrów na godzinę.

Zapraszam do współpracy!

Ponadto, jako jeden z liderów rynku od kilkudziesięciu lat oferujemy naszym klientom części zamienne do maszyn budowlanych od zaufanych producentów takie jak CNH, YANMAR, TEREX, SCHAEFF, MERLO. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na naszej stronie. Czy ten produkt spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie kliknij tutaj.
Czytaj więcej

Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktu PL: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA