Manirail

Manirail to wielofunkcyjna, obracająca się o 360 stopni maszyna teleskopowa stanowiąca połączenie środka transportu, ładowarki teleskopowej, MEWP (podestu samobieżnego) i żurawia podnośnikowego w jednym urządzeniu. Kompaktowe podwozie szynowe zapewnia maksymalny zasięg roboczy. Rozbudowany system sterowania z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń i kontroli umożliwia ergonomiczną eksploatację.
MANIRAIL umożliwia zastosowanie wielu różnych platform roboczych oraz osprzętu. Maszyna posiada zintegrowany, regulowany ogranicznik wysokości i obrotu. Dodatkowo, wykorzystuje oryginalny RCI (wskaźnik udźwigu), dzięki czemu inny osprzęt Manitou może być zamontowany w późniejszym czasie. Sterowanie można łatwo przełączyć z kabiny na platformę roboczą. Z kosza można rozpędzić maszynę do dziesięciu kilometrów na godzinę. Podczas pracy prędkość maszyny jest ograniczona do pięciu kilometrów na godzinę.

ŁADOWARKA TELESKOPOWA NA PODWOZIU KOLEJOWYM Manirail

Waga maszyny: 21 000 kg
Moc silnika : 115 KM
Maksymalny udźwig: 4 500 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia: 18 m
Manirail to wielofunkcyjna, obracająca się o 360 stopni maszyna teleskopowa stanowiąca połączenie środka transportu, ładowarki teleskopowej, MEWP (podestu samobieżnego) i żurawia podnośnikowego w jednym urządzeniu. Kompaktowe podwozie szynowe zapewnia maksymalny zasięg roboczy. Rozbudowany system sterowania z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń i kontroli umożliwia ergonomiczną eksploatację. MANIRAIL umożliwia zastosowanie wielu różnych platform roboczych oraz osprzętu. Maszyna posiada zintegrowany, regulowany ogranicznik wysokości i obrotu. Dodatkowo, wykorzystuje oryginalny RCI (wskaźnik udźwigu), dzięki czemu inny osprzęt Manitou może być zamontowany w późniejszym czasie. Sterowanie można łatwo przełączyć z kabiny na platformę roboczą. Z kosza można rozpędzić maszynę do dziesięciu kilometrów na godzinę. Podczas pracy prędkość maszyny jest ograniczona do pięciu kilometrów na godzinę.
Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktu PL: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA