CASE 580SV

CASE 580SV to koparko ładowarka, która zapewnia doskonałe osiągi i wysoką wydajność. Zalety:3,6-litrowy silnik FPT Stage V utrzymuje tę samą najlepszą w swojej klasie moc i gęstość momentu obrotowego jak poprzednia jednostka silnikowa normy Stage V.
– kompaktowy system Hi-eSCR2 do obróbki końcowej spalin zaprojektowany specjalnie z FPT do zastosowań w koparko-ładowarkach.
– Wszystkie najważniejsze punkty serwisowe silnika umieszczone po jednej stronie maszyny; wszystkie bezpieczniki i przekaźniki maszyny umieszczone w dogodnym miejscu wewnątrz kabiny dla ułatwienia i przyspieszenia czynności konserwacyjnych.
– Minimalne koszty eksploatacji z interwałem wymiany oleju silnikowego co 500 motogodzin oraz sprawny układ recyrkulacji spalin (EGR) o niewielkiej ilości dopalanych ponownie spalin (<10%) - NOWOŚĆ - szybkozłącze hydrauliczne do łatwej i szybkiej wymiany osprzętu na części ładowarkowej. - Doskonały udźwig ramion w połączeniu z podnoszeniem równoległym zapewniają większą wydajność pracy ładowarką. - NOWA kabina, doskonale przestronna dla wygody operatora - NOWE opcjonalne radio Bluetooth i prędkościomierz, dla przyjemniejszego i bezpieczniejszego dnia pracy w maszynie - NOWA doskonała widoczność zapewniająca wydajną i bezpieczną pracę zarówno na części ładowarkowej jak i części koparkowej.  Hydrauliczny przesuw boczny wysięgnika koparkowego umożliwia łatwą i szybką zmianę pozycji koparki w każdych warunkach pracy, jednocześnie chroniąc wszystkie rodzaje podłoża. https://www.youtube.com/watch?v=bTxSpM012F8

Koparko-ładowarka CASE 580SV

Silnik: FPT F36; 3,6 [l]; Stage V
Moc silnika : 112 (KM) / 84 (kW)
Głębokość kopania: 5627 mm (układ koparkowy typu “in-line”, ramię rozsuwane)
Waga maszyny: 9580 kg
CASE 580SV to koparko ładowarka, która zapewnia doskonałe osiągi i wysoką wydajność. Zalety:3,6-litrowy silnik FPT Stage V utrzymuje tę samą najlepszą w swojej klasie moc i gęstość momentu obrotowego jak poprzednia jednostka silnikowa normy Stage V. - kompaktowy system Hi-eSCR2 do obróbki końcowej spalin zaprojektowany specjalnie z FPT do zastosowań w koparko-ładowarkach. - Wszystkie najważniejsze punkty serwisowe silnika umieszczone po jednej stronie maszyny; wszystkie bezpieczniki i przekaźniki maszyny umieszczone w dogodnym miejscu wewnątrz kabiny dla ułatwienia i przyspieszenia czynności konserwacyjnych. - Minimalne koszty eksploatacji z interwałem wymiany oleju silnikowego co 500 motogodzin oraz sprawny układ recyrkulacji spalin (EGR) o niewielkiej ilości dopalanych ponownie spalin (<10%) - NOWOŚĆ - szybkozłącze hydrauliczne do łatwej i szybkiej wymiany osprzętu na części ładowarkowej. - Doskonały udźwig ramion w połączeniu z podnoszeniem równoległym zapewniają większą wydajność pracy ładowarką. - NOWA kabina, doskonale przestronna dla wygody operatora - NOWE opcjonalne radio Bluetooth i prędkościomierz, dla przyjemniejszego i bezpieczniejszego dnia pracy w maszynie - NOWA doskonała widoczność zapewniająca wydajną i bezpieczną pracę zarówno na części ładowarkowej jak i części koparkowej.  Hydrauliczny przesuw boczny wysięgnika koparkowego umożliwia łatwą i szybką zmianę pozycji koparki w każdych warunkach pracy, jednocześnie chroniąc wszystkie rodzaje podłoża.
Czytaj więcej

Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktów CASE Koparko ładowarki 580 SV, 695 SV : pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA