221F

Kompaktowa ładowarka 221F idealnie sprawdza się w zakresie kształtowania terenu, transportu, składowania materiałów przemysłowych, pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach.
WYSOKA WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWYM ROZMIARZE
Kompaktowe ładowarki kołowe posiadają ramiona o znakomitym zasięgu, podnoszone równolegle do podłoża i nie ograniczające widoczności przy załadunku. Lepiej utrzymują transportowany materiał dzięki zwiększonemu kątowi domknięcia łyżki. Praca w wygodnej kabinie nie zmęczy podczas wielogodzinnej pracy. Codzienna eksploatacja i utrzymanie są bardzo proste dzięki punktom serwisowym łatwo dostępnym z poziomu gruntu. Te maszyny są idealne do robót z zakresu kształtowania terenu, transportu i składowania materiałów przemysłowych czy pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach.

Ładowarka kompaktowa 221F

Moc silnika : 55 kW / 74 KM
Maksymalne obciążenie wideł (80%): 2,2 (z-Bar) t
Pojemność łyżki ładowarkowej:: 1,0 / 1,2 m³
Kompaktowa ładowarka 221F idealnie sprawdza się w zakresie kształtowania terenu, transportu, składowania materiałów przemysłowych, pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach. WYSOKA WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWYM ROZMIARZE Kompaktowe ładowarki kołowe posiadają ramiona o znakomitym zasięgu, podnoszone równolegle do podłoża i nie ograniczające widoczności przy załadunku. Lepiej utrzymują transportowany materiał dzięki zwiększonemu kątowi domknięcia łyżki. Praca w wygodnej kabinie nie zmęczy podczas wielogodzinnej pracy. Codzienna eksploatacja i utrzymanie są bardzo proste dzięki punktom serwisowym łatwo dostępnym z poziomu gruntu. Te maszyny są idealne do robót z zakresu kształtowania terenu, transportu i składowania materiałów przemysłowych czy pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach.

Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktów, Ładowarki kompaktowe seria F: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA