fbpx
CASE 721G

CASE 721G TWÓJ PARTNER BIZNESOWY

Ładowarka CASE 721G to imponująca maszyna budowlana, która reprezentuje najwyższy poziom wydajności, niezawodności i innowacji. Wyposażona w silnik FPT N67 o mocy wynoszącej 145 kW (195 KM). Ta ładowarka kołowa zapewnia potężną siłę napędu, przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa, co wpływa korzystnie na koszty eksploatacji i ochronę środowiska.

Jednym z kluczowych parametrów Ładowarki CASE 721G jest jej zdolność do obsługi znacznych obciążeń. Zależnie od rodzaju osprzętu, może udźwignąć imponujące wagi: Z-BAR aż 10990 kg, XR 9160 kg i XT 8540 kg. Ponadto czyni ją doskonałym narzędziem do załadunku materiałów, prac ziemnych oraz transportu ciężkich ładunków na placu budowy.

Doskonałe parametry

Pojemność łyżki ładowarkowej wynosząca 2,7 m³ sprawia, że jest to maszyna nie tylko potężna, ale także wszechstronna, doskonale sprawdzająca się w różnych rodzajach prac budowlanych. Dodatkowo operator ma pełną kontrolę nad Ładowarką CASE 721G. Wszystko dzięki nowoczesnemu ekranowi dotykowemu, który umożliwia dostosowanie ustawień maszyny do konkretnych zadań oraz dodatkowe funkcje zwiększające komfort pracy.

Integrowana waga to kolejna zaleta tej Ładowarki, która pozwala na precyzyjny pomiar i rejestrację wagi każdej łyżki. Dodatkowo to narzędzie ułatwia zarządzanie materiałem i optymalizację procesu załadunku.
Ładowarka CASE 721G to nie tylko maszyna budowlana, to narzędzie, które łączy wydajność, niezawodność i innowacyjność. Dzięki jej imponującym parametrom, jest niezastąpiona na placach budowy i przyczynia się do efektywnego realizowania różnorodnych zadań.

NOWY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Wszystkie funkcje na wyciągnięcie ręki Nowy ekran dotykowy umożliwia operatorowi pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami i ustawieniami maszyny, z dodatkowymi nowymi funkcjami zaprojektowanymi
specjalnie w celu zwiększenia komfortu pracy operatora.

Zachęcamy do korzystania z oryginalnych części, które gwarantują długotrwałą i niezawodną eksploatację maszyny. Zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu internetowego koparki.pl, gdzie znajdziesz oryginalne części oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą ładowarek kołowych serii G, dostępnej tutaj

https://youtu.be/CsQJ0nF3Tmo

Ładowarka CASE 721G

Silnik: FPT N67
Moc silnika : 145 kW / 195 KM
Obciążenie wywracające, na prosto: Z-BAR 10990/ XR 9160/ XT 8540 kg
Pojemność łyżki ładowarkowej:: 2,7 m³

CASE 721G TWÓJ PARTNER BIZNESOWY

Ładowarka CASE 721G to imponująca maszyna budowlana, która reprezentuje najwyższy poziom wydajności, niezawodności i innowacji. Wyposażona w silnik FPT N67 o mocy wynoszącej 145 kW (195 KM). Ta ładowarka kołowa zapewnia potężną siłę napędu, przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa, co wpływa korzystnie na koszty eksploatacji i ochronę środowiska. Jednym z kluczowych parametrów Ładowarki CASE 721G jest jej zdolność do obsługi znacznych obciążeń. Zależnie od rodzaju osprzętu, może udźwignąć imponujące wagi: Z-BAR aż 10990 kg, XR 9160 kg i XT 8540 kg. Ponadto czyni ją doskonałym narzędziem do załadunku materiałów, prac ziemnych oraz transportu ciężkich ładunków na placu budowy.

Doskonałe parametry

Pojemność łyżki ładowarkowej wynosząca 2,7 m³ sprawia, że jest to maszyna nie tylko potężna, ale także wszechstronna, doskonale sprawdzająca się w różnych rodzajach prac budowlanych. Dodatkowo operator ma pełną kontrolę nad Ładowarką CASE 721G. Wszystko dzięki nowoczesnemu ekranowi dotykowemu, który umożliwia dostosowanie ustawień maszyny do konkretnych zadań oraz dodatkowe funkcje zwiększające komfort pracy. Integrowana waga to kolejna zaleta tej Ładowarki, która pozwala na precyzyjny pomiar i rejestrację wagi każdej łyżki. Dodatkowo to narzędzie ułatwia zarządzanie materiałem i optymalizację procesu załadunku. Ładowarka CASE 721G to nie tylko maszyna budowlana, to narzędzie, które łączy wydajność, niezawodność i innowacyjność. Dzięki jej imponującym parametrom, jest niezastąpiona na placach budowy i przyczynia się do efektywnego realizowania różnorodnych zadań.

NOWY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Wszystkie funkcje na wyciągnięcie ręki Nowy ekran dotykowy umożliwia operatorowi pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami i ustawieniami maszyny, z dodatkowymi nowymi funkcjami zaprojektowanymi specjalnie w celu zwiększenia komfortu pracy operatora. Zachęcamy do korzystania z oryginalnych części, które gwarantują długotrwałą i niezawodną eksploatację maszyny. Zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu internetowego koparki.pl, gdzie znajdziesz oryginalne części oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą ładowarek kołowych serii G, dostępnej tutaj
Czytaj więcej

Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktu CASE Seria G PL: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA