CASE CX15EV

Minikoparka CASE CX15EV-ekologia to moje drugie imię. Zastosowanie silnika elektrycznego w minikoparce powoduje cichą i bez emisji spalin pracę! Minikoparka CASE CX15EV jest idealna dla małych i średnich projektów, które wymagają dużej mobilności, takich jak budownictwo wodociągowe, instalacje elektryczne etc. Elektryczna minikoparka Case CX15EV to nowoczesna maszyna, która zyskuje coraz większą popularność ze względu na swoją wydajność, niezawodność i przyjazność dla środowiska.
Minikoparka Case CX15EV cechuje się bardzo wysoką precyzją i manewrowością, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy pracach wykonywanych na małych powierzchniach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu sterowania, który zapewnia pełną kontrolę nad maszyną. Ponadto, minikoparka ta jest wyposażona w wiele funkcji ułatwiających pracę, takich jak: Roll-bar przechylny (ROP/TOPS), Joysticki hydrauliczne ze wspomaganiem z elektrohydraulicznym sterowaniem proporcjonalnym, Proporcjonalne elektrohydrauliczne sterowanie obrotem, 2 prędkości jazdy z automatyczną redukcją biegu (z drugiego na pierwszy bieg, jeśli potrzebna jest większa przyczepność) i automatyczną zmianą biegu na wyższy, jeśli to konieczne etc. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i solidnej konstrukcji, elektryczna minikoparka Case CX15EV charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i długą żywotnością. Jest to maszyna, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających operatorów.

Minikoparka CASE CX15EV

Silnik: Elektryczny o mocy 16 kW
Moc silnika : 16kW
Głębokość kopania: 2045 mm
Waga maszyny: 1315 kg
Minikoparka CASE CX15EV-ekologia to moje drugie imię. Zastosowanie silnika elektrycznego w minikoparce powoduje cichą i bez emisji spalin pracę! Minikoparka CASE CX15EV jest idealna dla małych i średnich projektów, które wymagają dużej mobilności, takich jak budownictwo wodociągowe, instalacje elektryczne etc. Elektryczna minikoparka Case CX15EV to nowoczesna maszyna, która zyskuje coraz większą popularność ze względu na swoją wydajność, niezawodność i przyjazność dla środowiska. Minikoparka Case CX15EV cechuje się bardzo wysoką precyzją i manewrowością, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy pracach wykonywanych na małych powierzchniach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu sterowania, który zapewnia pełną kontrolę nad maszyną. Ponadto, minikoparka ta jest wyposażona w wiele funkcji ułatwiających pracę, takich jak: Roll-bar przechylny (ROP/TOPS), Joysticki hydrauliczne ze wspomaganiem z elektrohydraulicznym sterowaniem proporcjonalnym, Proporcjonalne elektrohydrauliczne sterowanie obrotem, 2 prędkości jazdy z automatyczną redukcją biegu (z drugiego na pierwszy bieg, jeśli potrzebna jest większa przyczepność) i automatyczną zmianą biegu na wyższy, jeśli to konieczne etc. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i solidnej konstrukcji, elektryczna minikoparka Case CX15EV charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i długą żywotnością. Jest to maszyna, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających operatorów.
Czytaj więcej

Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
CASE CX15EV: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA