fbpx

Nowe Żurawie Samowznoszące TEREX w Ofercie EWPA!

Z radością informujemy, że nasza oferta poszerzyła się o nowoczesne żurawie samowznoszące marki TEREX, model CBR! Wprowadzone do naszego asortymentu żurawie to:

Seria CBR – Samowznoszące Żurawie Wieżowe

Żurawie samowznoszące TEREX są niezastąpione w różnorodnych projektach budowlanych, takich jak budynki wysokościowe, mosty, wieże i inne konstrukcje wymagające podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków na znaczne wysokości. Dodatkowo wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniają stabilność, bezpieczeństwo i efektywność pracy na placu budowy.

Dlaczego warto wybrać żurawie TEREX?

Mobilność: Żurawie samowznoszące TEREX są łatwe do transportu i szybkie w montażu na miejscu pracy. Ponadto mogą być używane w różnych miejscach budowy bez konieczności demontażu i ponownego montażu, co jest wymagane przy standardowych żurawiach wieżowych.

Wysoka wydajność: Zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysokiej jakości komponenty zapewniają doskonałą wydajność podczas podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków na znaczne wysokości.

Stabilność i bezpieczeństwo: Żurawie TEREX zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej stabilności i bezpieczeństwie pracy na placu budowy. Ponadto wbudowane systemy kontroli i zabezpieczeń chronią operatorów i personel przed potencjalnymi zagrożeniami.

Elastyczność: Dzięki różnorodnym modelom i konfiguracjom, żurawie TEREX można dostosować do specyficznych potrzeb każdego projektu budowlanego, od małych budynków po duże konstrukcje infrastrukturalne.

Niski koszt eksploatacji: Produkty TEREX słyną z wysokiej jakości wykonania, co przekłada się na długą żywotność i niskie koszty eksploatacji w dłuższej perspektywie.

Dostępność części zamiennych i wsparcie serwisowe: Terex Corporation zapewnia szeroki dostęp do części zamiennych oraz profesjonalne wsparcie serwisowe. Co dodatkowo przyczynia się do bezproblemowej eksploatacji żurawi samowznoszących TEREX.

Żurawie TEREX COMEDIL to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm budowlanych i deweloperskich, jak i produkcyjnych, logistycznych oraz konstrukcyjnych. Idealne do zastosowania w portach i przemyśle górniczym.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą nową ofertą!

Dowiedz się więcej o żurawiach TEREX

Zespół EWPA

Nowe Żurawie Samowznoszące TEREX w Ofercie EWPA!