fbpx

TARGI INTERMASZ/BUDMA 2024

Podsumowanie Targów INTERMASZ / BUDMA 2024 ✨🏗️

Dziękujemy wszystkim, którzy do nas zawitali na tegorocznych Targach INTERMASZ / BUDMA 2024! To było niezwykłe święto dla branży budowlanej, pełne innowacyjnych rozwiązań, nowości technologicznych i inspirujących spotkań.

Najnowsze Propozycje Od Producentów: Na targach mieliśmy przyjemność prezentować maszyny budowlane marki CASE CONSTRUCTION, MERLO, GEHL, EVOQUIP, DIGGA, MONTABERT. To prawdziwa uczta dla pasjonatów budowy, którzy mieli okazję z bliska przyjrzeć się nowoczesnym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom.

🌐 Rozwiązania Dla Budownictwa Infrastrukturalnego: Targi INTERMASZ / BUDMA to również przegląd najnowszych rozwiązań dla budownictwa. Prezentowane produkty i technologie wpisują się w rozwój nowoczesnych projektów, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i efektywności.

💼 Obowiązkowy Punkt Programu Dla Operatorów Maszyn: Dla operatorów maszyn budowlanych udział w Targach INTERMASZ / BUDMA to obowiązkowy punkt programu. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zanurzenia się w świat najnowszych trendów branżowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Targach INTERMASZ / BUDMA 2024, tworząc razem niezapomniane wydarzenie dla branży budowlanej. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji, gdzie ponownie będziemy razem kształtować przyszłość budownictwa! 🏗️🌍 #Intermasz2024 #BUDMA #InnowacjeBudowlane #RozwójBranży Zapraszamy do kontaktu

TARGI INTERMASZ/BUDMA 2024