121F

Kompaktowa ładowarka marki CASE model 121F idealnie sprawdzi się przy składowaniu materiałów przemysłowych, pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach.
WYSOKA WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWYM ROZMIARZE
Kompaktowe ładowarki kołowe posiadają ramiona o znakomitym zasięgu, podnoszone równolegle do podłoża i nie ograniczające widoczności przy załadunku. Lepiej utrzymują transportowany materiał dzięki zwiększonemu kątowi domknięcia łyżki. Praca w wygodnej kabinie nie zmęczy podczas wielogodzinnej pracy. Codzienna eksploatacja i utrzymanie Kompaktowej ładowarki 121Fsą bardzo proste dzięki punktom serwisowym łatwo dostępnym z poziomu gruntu. Te maszyny są idealne do robót z zakresu kształtowania terenu, transportu i składowania materiałów przemysłowych czy pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach.

Ładowarka kompaktowa 121F

Moc silnika : 48 kW / 64 KM
Maksymalne obciążenie wideł (80%): 2,1 (z-Bar/XT) t
Pojemność łyżki ładowarkowej:: 0,9 / 1,1 m³
Kompaktowa ładowarka marki CASE model 121F idealnie sprawdzi się przy składowaniu materiałów przemysłowych, pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach. WYSOKA WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWYM ROZMIARZE Kompaktowe ładowarki kołowe posiadają ramiona o znakomitym zasięgu, podnoszone równolegle do podłoża i nie ograniczające widoczności przy załadunku. Lepiej utrzymują transportowany materiał dzięki zwiększonemu kątowi domknięcia łyżki. Praca w wygodnej kabinie nie zmęczy podczas wielogodzinnej pracy. Codzienna eksploatacja i utrzymanie Kompaktowej ładowarki 121Fsą bardzo proste dzięki punktom serwisowym łatwo dostępnym z poziomu gruntu. Te maszyny są idealne do robót z zakresu kształtowania terenu, transportu i składowania materiałów przemysłowych czy pracy przy budowie budynków mieszkalnych lub w tartakach.
Czytaj więcej
Zainteresowany produktem?
Pliki do pobrania
Katalog produktów, Ładowarki kompaktowe seria F: pobierz
Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

WYPEŁNIJ WSZYSTKIE POLA