TEREX TLB 890

Koparko ładowarka

TEREX TLB 890

Max. głebokość kopania:5698 mm
Max. wysokość podnoszenia łyżki ładowarkowej:3615 mm
Moc silnika:74 KW/ 100 KM
Pojemność łyżki ładowarkowej:1,2 m³
Silnik:Perkins 1104D-44TA (Tier 3)
Waga maszyny:8150 kg
Łyżka koparkowych:600 mm
Zapytaj o ofertę
opis
pliki do pobrania

Model TLB890 skonstruowano na renomowanym podwoziu, którego trwałość, niezawodność i bezpieczeństwo potwierdzono w zastosowaniach przemysłowych. Przeciwwaga w postaci twardego odlewu z przodu maszyny poprawia rozkład masy i zapewnia pełną ochronę podzespołów. Sercem koparko-ładowarki TLB890 jest potężny, sprawny silnik z turbodoładowaniem i chłodnicą powietrza doładowanego o mocy 100 KM, ktory wytwarza odpowiednio wysoki moment obrotowy, aby zapewnić optymalną siłę w trakcie pchania i załadunku materiałów.

Wyposażenie koparko-ładowarki TLB 890:

Łyżka ładowarkowa UNI poj. 1,0 m3/1,2 m3 z widłami, łyżka do kopania, ramię teleskopowe, obwód hydrauliczny pod młot, alarm cofania, obrotowe światło ostrzegawcze (kogut), ride control, funkcja łyżki pływającej.

Silnik i układ hydrauliczny:

PERKINS 1104D-44TA (Tier 3), 4-cylindrowy o poj 4,4 cm3, turbodoładowany z bezpośrednim wtryskiem paliwa, chłodzony cieczą. Układ hydrauliczny wyposażony jest w bliźniacze pompy pracujące w tandemie, a także zapewnia automatyczną lub manualną aktywację pomp dla zapewnienia precyzyjnej kontroli.

Prędkości jazdy:

TLB 890: do 41 km/h naprzód i wstecz;  Elektryczne odcięcie przeniesienia napędu za pomocą przycisku na dźwigni zmiany biegów lub na dźwigni sterowania koparką. Hamowanie dwoma lub czterema kołami.

Skrzynia biegów:

Manualna 4 - biegi przód, 4 - biegi tył (system H)

Ogumienie:

Przód - 16/70x20, tył - 16,9x30. Kabina z certyfikatem ROPS i FOPS. Wysoki komfort środowiska operatora: obszerne przeszklenie kabiny zapewniające doskonałą widoczność we wszystkie strony. regulacja nachylenia kierownicy oraz gałka uchwytu kierownicy, w pełni regulowany i amortyzowany fotel z pasem jednoczęściowym, oświetlenie robocze z przodu oraz z tyłu, wydajny układ ogrzewania, klimatyzacja w opcji.

Złóż zapytanie

Przedmiot zapytania: TEREX TLB 890

Wyślij zapytanie

* Pola wymagane