Pojazdy użytkowe marki KUBOTA

Stawiając na markę KUBOTA można zawsze liczyć na najwyższą jakość wykonania, znakomitą wydajność i dobrze przemyślane rozwiązania. Potwierdzają to również pojazdy użytkowe z serii KUBOTA RTV. Modele RTV500 oraz RTV400 to znakomity wybór dla Klientów szukających środków transportu odpowiednich do podstawowych zadań. Natomiast osobom potrzebujących silnych maszyn, polecamy RTV-X900 z silnikiem Diesla. To pojazd, który może przewieźć nawet 620 kg nawet w trudnym terenie. Poruszanie się po przeszkodach ułatwia niewielki rozstaw osi. Pojazd można również dopasować do charakteru pracy pod kątem kolorystyki – proponujemy wersję pomarańczową lub barwy maskujące.

Pojazdy użytkowe z napędem na cztery koła

Pojazdy użytkowe Kubota sprawdzają się na różnych nawierzchniach. Świetnie radzą sobie na wzniesieniach i nierównościach. Na działkach, polach, w lasach i rozległych terenach zieleni maszyny z napędem na jedną oś mogłyby okazać się niewystarczające. Dlatego Kubota wyposaża swoje pojazdy użytkowe w wydajny napęd 4x4 załączany mechanicznie. Gdy moc jest przenoszona na wszystkie koła, operator może liczyć na to, że zawsze uzyska doskonałą przyczepność. Manewrowanie pomiędzy przeszkodami ułatwia również hydrauliczne wspomaganie kierownicy. Taki system umożliwia stabilne prowadzenie pojazdu i wykonywanie skrętów pod niewielkim kątem bez konieczności użycia dużej siły. Znacznie prostsze jest również wykonywanie nawrotów, co jest pomocne przy wielu pracach komunalnych. Japoński producent nie zapomniał również o solidnych hamulcach. Pojazdy użytkowe Kubota są wyposażone w hydrauliczne hamulce tarczowe, które umożliwią skuteczne zatrzymanie pojazdu w nagłej sytuacji. To oznacza, że podczas prac wykonywanych w miejscu, gdzie znajduje się wielu przechodniów lub robotników, pojazd nie będzie stwarzał zagrożenia dla innych osób – czujny operator zawsze zdąży w porę wyhamować. Mocne hamulce tarczowe gwarantują również ochronę kierowcy i osobom trzecim podczas przewożenia dużych obciążeń.

Pojazdy z silnikiem benzynowym lub Dieslem

W ofercie Kubota odpowiedni pojazd dla siebie znajdą zarówno osoby preferujące silniki Diesla, jak i benzynowe jednostki wysokoprężne. Na olej działa m.in. Kubota RTV900, z kolei RTV400Ci oraz RTV500 są napędzane benzyną. We wszystkich tych modelach użytkownik może liczyć na niewielkie spalanie oraz zapas mocy wystarczający do przewożenia osób i towarów ważących nawet kilkaset kilogramów. Warto zwrócić uwagę także na pojemny bak, który umożliwia długotrwałą pracę bez konieczności częstego robienia przerw na tankowanie. Niezależnie od wyboru pojazdu, kierowca i pasażer mogą liczyć na najwyższy poziom ochrony. Kubota wyposażyła wszystkie modele w wytrzymałe ramy.