Japońska doskonałość

Oferujemy wysokiej jakości ciągniki cenionej na całym świecie marki Kubota. Szeroki katalog modeli japońskiego producenta obejmuje zarówno maszyny przeznaczone dla prywatnych użytkowników, jak i specjalistyczne ciągniki do zastosowań profesjonalnych. W naszej ofercie znajdują się zarówno kabinowe oraz modele o architekturze otwartej. Projektanci Kubota zadbali o to, by każdy ciągnik gwarantował operatorowi maksymalną widoczność – dlatego wersje wyposażone w kabinę mają szyby pokrywające niemal całą powierzchnię zabudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik jest chroniony podczas pracy, a jednocześnie może obserwować teren niemal tak samo swobodnie, jak w wersji bezkabinowej.

Ciągniki Kubota z serii B

Miniciągniki Kubota z serii B znakomicie współpracują z szerokim wachlarzem narzędzi rolniczych i komunalnych. Te niewielkie maszyny zostały wyposażone w dwu- lub trzycylindrowe silniki diesla o mocy od 12 KM do 20 KM (SAE). Użytkownik może liczyć na duży moment obrotowy. Zaletą tych modeli jest także napęd na cztery koła i niewielki rozmiar, który pozwala na bardzo wygodną pracę

Seria B to najmniejsze ciągniki Kubota. Będą doskonałym wyborem dla firm zajmujących się pielęgnacją zieleni miejskiej lub działek przydomowych klientów. Równie praktyczne okażą się w miesiącach zimowych – będą niezastąpione podczas odśnieżania dróg i chodników. Maszyny tej linii polecamy także sadownikom i hodowcom zwierząt oraz każdemu, kto szuka niewielkiego i bardzo wydajnego narzędzia pracy. Kompaktowy rozmiar miniciągnika pozwala na efektywne działanie nawet w trudnym terenie. Zwrotny, niewielki ciągnik z napędem 4x4 umożliwia efektywne wykonywanie najbardziej skomplikowanych zadań w komfortowy i bezpieczny sposób.

Ciągniki Kubota z serii L

Osoby szukające nieco większych i mocniejszych modeli powinny sięgnąć po modele z serii L. To wielofunkcyjne maszyny z silnikiem trzy- lub czterocylindrowym o mocy 33-41 KM. Kubota L4100 oraz L3200 są większe od modeli z serii B, jednak wciąż ich rozmiar jest na tyle niewielki, że pozwala na bardzo wygodną pracę w gospodarce komunalnej lub w rolnictwie. Operator dostaje do dyspozycji także załączany mechanicznie napęd 4x4 i komfortowy reduktor do zmiany zakresów biegów, umożliwiającego wygodną pracę z ładowaczem czołowym.

A jeżeli potrzebny jest jeszcze większy zapas mocy, warto postawić na ciągnik Kubota MK5000. Czterocylindrowy Diesel o sile 48,4 KM, wysoki moment obrotowy i bogaty zestaw dostępnych akcesoriów sprawiają, że ten model będzie doskonałym narzędziem podczas intensywnej pracy. .