Niezawodne koszenie

Proponowane przez nas kosiarki Kubota pozwolą na sprawne i wygodne koszenie rozległego terenu wokół posesji, miejskich parków czy terenów zieleni przy osiedlach. Oferujemy maszyny, które tną dokładnie nawet przy dużych prędkościach. Aby każde źdźbło zostało równie ścięte nawet podczas szybkiej jazdy, niezbędny jest wysoki moment obrotowy. Projektanci Kubota doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego ten element specyfikacji jest cechą charakterystyczną większości modeli tego cenionego producenta. Aby praca przebiegała płynnie, nasze kosiarki zostały wyposażone również w pojemne kosze – nawet 640 litrów. Dużą zaletą w tym kontekście są także duże zbiorniki paliwa, które w połączeniu z niskim spalaniem umożliwiają długotrwałą pracę bez przerw na uzupełnianie baku.

Kosiarki Kubota z serii GR

Kosiarki z serii GR gwarantują bardzo komfortową pracę i najwyższy poziom bezpieczeństwa dla operatora. Użytkownik może liczyć także na wzorową efektywność, którą zapewnia silnik Diesla chłodzony cieczą. Napędy zastosowane w proponowanych przez nas kosiarkach działają cicho, a do tego są oszczędne – będą doskonałym wyborem dla osób szukających rozwiązań łączących wysoką skuteczność z wzorową ekonomią pracy. Kosiarki GR polecamy zarówno prywatnym nabywcom, jak i firmom komunalnym działającym w miastach. W obu przypadkach duża zaletą będzie nowoczesny design kosiarek. W niesprzyjających warunkach szczególnie dobrze sprawdzi się model GR21120 wyposażony w napęd na cztery koła i wspomaganie kierownicy.

Kosiarki do trudnego terenu

W naszej ofercie znajdują się kosiarki Kubota, które umożliwią pracę nawet w trudnych warunkach terenowych. Wspomniany model GR21120 będzie niezastąpiony tam, gdzie trzeba pokonać wzniesienie lub wykonywać ostre zakręty. Do niełatwych zadań trzeba zaliczyć także koszenie w gęstych parkach i ogrodach lub miejskich terenach zieleni. Manewrowanie standardową kosiarką w takich miejscach byłoby trudne albo nawet niemożliwe. Takie kłopoty jednak nie dotyczą użytkowników modelu Kubota GZD15, który został wyposażony w unikalny system kierowniczy umożliwiający zawracanie w miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo dojechać nawet w ciasne zakątki, a następnie bez problemu się z nich wydostać. Kosiarka GZD15 pozwala na bardzo dokładne koszenie, a kupujący może dodatkowo wybrać wersję HD (High Dump – wysoki wysyp trawy) lub LD (Low Dump – niski wysyp trawy), by dopasować urządzenie do charakteru swojej pracy. Wyjątkowe cechy oferowanych przez nas kosiarek idą w parze z bardzo niskim spaleniem i pojemnymi bakami. To oznacza wygodne koszenie przez wiele godzin i niskie koszty eksploatacji.