żuraw CKD 14t na podwoziu ciężarowym

Żuraw ĆKD 14 - tonowy

Oferujemy Państwu żurawie ciężarowe o udźwigu 14 ton przystosowane do wykonywania zadań w trudnych warunkach oraz przy znacznym obciążeniu. Znajdujące się w naszej ofercie maszyny to połączenie solidności i funkcjonalności – wszystko, by zadośćuczynić najwyższym wymaganiom praktycznym i ekonomicznym. Co w tym kontekście ważne, żurawie samochodowe o udźwigu 14 ton mogą zostać dopasowane do różnych podwozi samochodów ciężarowych, w tym pojazdów najbardziej znanych marek, jak Man, Mercedes, czy Tatra. Nie bez znaczenia jest również fakt, że maszyny wyposażone zostały w 2- sekcyjne ramiona hydraulicznie wysuwane, które pozwolą na pracę w różnych konfiguracjach w zależności od postawionych zadań. Długość ramienia dźwigu wynosi w tym wypadku od 7,5 m do 16,9 m, zaś z dodatkowym żurawiem – do 23,4 m. Urządzenia dźwigowe pracować mogą w dwóch podstawowych trybach: transportowym oraz dźwigowym. Ów drugi tryb pozwala na pracę z zachowaniem optymalnej stabilizacji zapewnianej przez specjalne podpory.

Żurawie montowane na podwoziu ciężarowym 14 ton- innowacyjne i nowoczesne technologie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prezentujemy maszyny najwyższej jakości, przy tworzeniu których wykorzystano najnowsze technologie. Nowoczesność, a także – bardzo ważna w przypadku wszelkiego rodzaju prac budowlanych i przeładunkowych – solidność, zostały potwierdzone specjalnymi certyfikatami: certyfikatem ISO 9001 oraz certyfikatem zgodności CE. Wszystkie żurawie ciężarowe o nośności 14 ton przeszły także szczegółowe badania techniczne, wykluczające wszelkiego rodzaju usterki i technologiczne uchybienia. Mogą mieć Państwo pewność, że oferowane przez nas maszyny sprostają najwyższym wymaganiom bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo to zostało potwierdzone przez procedury zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej oraz przez fakt, że dźwigi ciężarowe o nośności 14 ton dopuszczono do eksploatacji w Polsce przez Urząd Dozoru Technicznego.  Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również diagramy zawierające szczegółowe informacje techniczne dotyczące poszczególnych maszyn wraz z tabelami. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, a także w celu uzyskania dalszych informacji o proponowanym sprzęcie, zapraszamy Państwa do nadsyłania pytań. Gwarantujemy sprawną i niezawodną pomoc.

.

.