KUBOTA

Kubota to znany na całym świecie japoński producent ciężkich maszyn budowlanych oraz sprzętu rolniczego. Firma powstała już w 1890 roku. Od tamtego czasu Kubota stale podnosi parametry wydajnościowe proponowanych urządzeń, starając się jednocześnie zapewniać użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo i wygodę prowadzenia. Takie podejście sprawiło, że producent ten zajmuje stałe miejsce wśród ścisłych liderów branży. Kubota jest dobrze znana nie tylko w Japonii, ale również w całej Azji, Ameryce Północnej oraz Europie. W ofercie EWPA znajdują się takie maszyny budowlane Kubota, jak:

• ciągniki o średniej mocy
• miniciągniki
• pojazdy użytkowe
• kosiarki

Nasz asortyment obejmuje maszyny nowe oraz używane, a także szeroki wachlarz części zamiennych niezbędnych podczas naprawy i konserwacji urządzeń.

Do zakupów zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, firmy, jak i przedsiębiorstwa komunalne. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z nabywcami z Polski oraz z innych krajów.

Ciągniki Kubota o sredniej mocy

W ofercie EWPA dostępne są ciągniki Kubota o różnych rozmiarach i napędach. Proponujemy zarówno wersje mini z serii B, jak i ciągniki o średniej mocy z serii L, a także większe maszyny. Dzięki dużemu zróżnicowaniu parametrów i wielkości maszyn, w katalogu naszych produktów odpowiednie narzędzie pracy znajdą zarówno osoby prywatne, jak i usługodawcy lub instytucje zajmujące się pracami budowlanymi i komunalnymi. Proponowane przez nas ciągniki Kubota mogą być wykorzystywane w sadzie, przy pielęgnacji miejskich terenów zieleni oraz obszarów leśnych… i w wielu innych sytuacjach. To uniwersalne maszyny, zaskakujące wszechstronnością i wygodą obsługi. Napęd na cztery koła i silniki Diesla z wysokim momentem obrotowym umożliwią wykonywanie bardzo szerokiego wachlarza prac.

Solidne pojazdy użytkowe Kubota

Pojazdy użytkowe marki Kubota będą znakomitym wsparciem podczas transportu osób i towarów w każdym terenie. Proponowane przez nas modele zostały wyposażone w napęd 4x4 załączany mechanicznie, dzięki czemu doskonale radzą sobie zarówno na utwardzonej nawierzchni, jak i na polu, działce czy na zalesionym obszarze. Niezależnie od warunków, również manewrowanie pojazdem będzie łatwe, dzięki hydraulicznemu wspomaganiu kierowcy. Prowadzenie pojazdów użytkowych Kubota jest również bardzo bezpieczne i wygodne dla operatora. O ochronę kierowcy dbają mocne ramy obudowy, a silne hamulce tarczowe umożliwią precyzyjne i szybkie zatrzymanie pojazdu. Dostępne są zarówno modele z silnikiem benzynowym, jak i pojazdy z napędem wysokoprężnym. W niektórych zawodach duże znaczenie może mieć też barwa pojazdu – dlatego w naszej ofercie oprócz pomarańczowych wersji, znaleźć można również pojazdy w kolorach maskujących.

Wydajne kosiarki Kubota

Oferta EWPA to również efektywne kosiarki Kubota. Proponujemy modele odpowiednie do prac przydomowych, jak i do pielęgnacji parków czy zieleni przy osiedlach. W tym wypadku operator również może liczyć na napęd 4x4, który zagwarantuje wysoką przyczepność i łatwe poruszanie się nawet po niesprzyjającym terenie. Oferujemy modele z wysokim oraz niskim wysypem trawy.