Części kubota

Japońska firma Kubota jest uznanym w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej producentem wielu rodzajów maszyn. W asortymencie marki znaleźć można zarówno maszyny rolnicze, komunalne, jak i silniki. Firma swój profesjonalizm i znajomość tematyki opiera na ponad stuletniej historii, gdyż istnieje na rynku już od 1890 roku. Kubota, mimo tak ugruntowanej pozycji, wciąż patrzy w przyszłość, planując rozszerzenie oferty o szereg maszyn towarzyszących, jak również rozwiązania dla rolnictwa precyzyjnego i osprzęt sterujący. Liczne innowacje i badania sprawiają, że Kubota dzierży miano lidera i pragnie nim pozostać, wciąż zadając sobie pytanie (cyt. https://www.kubota.com/pl/groundwork/index.html): „Co możemy zrobić, by sprostać wymogom naszego życia w przyszłości?” Inżynierowie firmy Kubota co dzień próbują odpowiedzieć na to pytanie. Jest to niewątpliwie etyka pracy godna światowego lidera i warta naśladowania przez inne firmy.

Wymiana części Kubota

Mimo faktu, że różnego rodzaju maszyny oferowane przez tego producenta charakteryzuje niezwykle wysoka jakość i niezawodność, to w trakcie eksploatacji zużyciu podlegają niektóre elementy. Jednak wielką zaletą jest to, że po ich wymianie na nowe części maszyny Kubota nadal funkcjonują doskonale i nie noszą śladów zużycia czy zniszczenia. Ogranicza to znacznie koszty przedsiębiorstwa związane z koniecznością zakupu nowych maszyn. Między innymi za to Klienci tak bardzo cenią maszyny Kubota.

Gdzie zakupić maszyny i wymienić części Kubota? Firma EWPA zajmuje się nie tylko sprzedażą maszyn tego producenta, ale oferuje również w pełni oryginalne części Kubota. Nasza siedziba główna mieści się w Komornikach koło Poznania, jednak oddziały firmy znaleźć można także we Wrocławiu, Szczecinie czy Gdańsku. Ponadto na naszej stronie internetowej wskazane zostały bezpośrednie dane kontaktowe do osób zajmujących się poszczególnymi elementami naszej oferty z podziałem na regiony, za które są oni odpowiedzialni. Jak widać, chcemy być jak najbliżej naszych Klientów, dlatego wolimy od razu wskazywać odpowiednią osobę, z którą można się skontaktować w danej kwestii związanej na przykład z częściami Kubota. Zapraszamy do kontaktu w sprawie części Kubota z naszymi Specjalistami!